bones loves
AKTYWNE FORUM PRO-ANA 2024. REKRUTACJA TRWA

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2023-03-20 18:58:26

ZimnaB
Motylek
Dołączył: 2023-03-20
Liczba postów: 135
Wiek: 30
Waga obecna: 53 kg
Waga docelowa: 48 - 50 kg
Waga zrzucona: 3,6 kg
BMI: 19
Dieta:
Wzrost: 167
WindowsChrome 111.0.0.0

Zimna B - rekrutacja

1. Ile masz lat? Mam 29 lat.
2. Twoja najwyższa, najniższa i obecna waga oraz wzrost. Moja najniższa waga to 46 kilogramów. Obecna waga jest również najwyższą, bo w ostatnim czasie przebiłam poprzedni wynik i aktualnie ważę 56,6 kilogramów. Mam 167 cm wzrostu.
3. Twój cel (wagowy). Marzy mi się dobić do 48 – 50 kilogramów.
4. Jak wygląda Twoje odchudzanie i jak długo trwa? Podaj swój przedział kaloryczny. Powoli zbliżam się w moim życiu do momentu, w którym dłużej jestem na diecie niż na niej nie jestem – za kilka miesięcy skończę trzydzieści lat. Zaczęłam mając piętnaście lat? Szesnaście? Oczywiście na początku było to trochę nieporadne. Wyrzucanie robionych przez mamę kanapek. Wymiotowanie po babcinych obiadach. Łykanie zbyt dużych ilości tabletek przeczyszczających popijanych senesem. I dużo, dużo nieszczęścia. To był taki okres w moim życiu, że zawsze miałam w pobliżu żyletkę. Były blogi. Fora. Thinspiracje. Dni idealne pod każdym względem (lub prawie idealne) przeplatane okresami obżarstwa. Głodówki. Tak było przez wiele, wiele lat. Przez ostatnie miesiące w zasadzie olałam temat. Myślałam, że w końcu się uda. Że w końcu się ogarnę, naprawię i pogodzę z faktem,  że nawet jeśli przytyję, wyjdę poza swoją granicę, strefę komfortu, którą była moja najwyższa waga, to będzie dobrze. Nic się nie stanie. I że jakoś to ogarnę. Ale wiecie co? Nie potrafię. Nie potrafię się z tym pogodzić. Mam wrażenie, że nienawidzę siebie bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Ostatnie tygodnie upłynęły mi na próbach powrotu – ćwiczeń parę razy w tygodniu, trzymania limitu 1200 – 1500 (często nie) i prób powrotu do dawnej mnie. Zakończone porażką, bo mam wrażenie, że nie wiem, już nie umiem w odchudzanie. I czuję się jak spasiona frajerka.
5. Czym dla Ciebie jest "Pro-Ana"? Pro-Ana... to świat, miejsce, do którego prawdziwie przynależę. Społeczność, w której czuję, że mogę być sobą. W której nie muszę udawać.
6. Czy byłeś/aś kiedykolwiek na forum o takiej tematyce? Jeśli tak, to dlaczego już do niego nie należysz? Byłam. Większość chyba po prostu wygasła. Byłam również tu – jako Ka.  I bardzo chciałabym Was przeprosić za zniknięcie. I poprosić o wybaczenie i przyjęcie z powrotem w swoje grono. Bo jak nie z Wami – to z nikim.
7. Jakie masz oczekiwania wobec forum i co chcesz w nie wnieść? Wsparcie, dobre słowo, zrozumienie, motywację.
8. Opowiedz coś o sobie. Nie lubię za bardzo mówić o sobie, bo zawsze mam wrażenie, że nie mam na swój temat nic wartościowego do powiedzenia. Więc. Mam na imię Kasia. Za niecałe trzy miesiące kończę trzydzieści lat, a dalej czuję się tą zagubioną nastolatką. Mam męża, kota dochodzącego, pracę w korpo. Kocham czytać. Wracam do biegania.


Wyciągam z wody dłoń. Jest jak kłoda. Gdy wkładam ją do wody, staje się jeszcze większa. Ludzie widzą kłodę i nazywają ją gałązką. Krzyczą na mnie, bo nie potrafię zobaczyć tego, co widzą oni. Nikt nie umie mi wyjaśnić, dlaczego moje oczy działają inaczej niż ich.

Offline

#2 2023-03-21 11:47:41

кости
Motylek
Dołączył: 2022-10-31
Liczba postów: 544
Waga obecna: 47
Waga docelowa: 44
Waga zrzucona: 14
AndroidOpera 73.1.3844.69972

Odp: Zimna B - rekrutacja

cześć słońce
musisz troszkę zaczekać na przyjęcie, administracja ma prywatny majdan

w jakim przedziale kalorycznym chciałabyś trzymać deficyt na codzień?

poza tym na spokojnie, zmiany to proces [dblpt]heart[dblpt]


jeśli masz wątpliwości to rób to co podpowiada Ci instynkt; nawet jeśli podpowie Ci źle i wpadniesz w gówno, to wpadniesz w zgodzie z samym sobą, a to jest najważniejsze

Offline

#3 2023-03-21 12:46:25

ZimnaB
Motylek
Dołączył: 2023-03-20
Liczba postów: 135
Wiek: 30
Waga obecna: 53 kg
Waga docelowa: 48 - 50 kg
Waga zrzucona: 3,6 kg
BMI: 19
Dieta:
Wzrost: 167
AndroidChrome 110.0.0.0

Odp: Zimna B - rekrutacja

кости napisał/a:

musisz troszkę zaczekać na przyjęcie, administracja ma prywatny majdan

Hej, jasne rozumiem [dblpt])

кости napisał/a:

w jakim przedziale kalorycznym chciałabyś trzymać deficyt na codzień?

Myślę, że na poziomie 1200 - 1500 kcal. Dzień idealny to 1000 - 1200 kcal. No ale też wszystko zależy od tego ile bym spaliła na ćwiczeniach.


Wyciągam z wody dłoń. Jest jak kłoda. Gdy wkładam ją do wody, staje się jeszcze większa. Ludzie widzą kłodę i nazywają ją gałązką. Krzyczą na mnie, bo nie potrafię zobaczyć tego, co widzą oni. Nikt nie umie mi wyjaśnić, dlaczego moje oczy działają inaczej niż ich.

Offline

#4 2023-03-28 11:30:57

Shee
Administrator
Dołączył: 2022-07-08
Liczba postów: 779
Waga obecna: 46,8
Waga docelowa: 45
Wzrost: 160
WWW
WindowsFirefox 111.0

Odp: Zimna B - rekrutacja

ZimnaB napisał/a:

Wracam do biegania.

ooooo super! Ja tu jestem forumowym biegaczem [dblpt])

Online

#5 2023-03-28 12:08:46

ZimnaB
Motylek
Dołączył: 2023-03-20
Liczba postów: 135
Wiek: 30
Waga obecna: 53 kg
Waga docelowa: 48 - 50 kg
Waga zrzucona: 3,6 kg
BMI: 19
Dieta:
Wzrost: 167
AndroidChrome 110.0.0.0

Odp: Zimna B - rekrutacja

Shee napisał/a:

ooooo super! Ja tu jestem forumowym biegaczem

Na razie nie mam zbytnich osiągnięć xD parę lat temu sporo biegałam, potem jakoś od tego odeszłam (jako do tego doszło nie wiem). Na razie mój maks w pół godziny to 4 kilometry, ale powoli, do przodu. Postawiłam sobie za cel pobiec na jesień w Biegnij Warszawo,  więc mam nadzieję, że do tego czasu ogarnę jakiś przyzwoity czas. Niestety przejawiam awersję do biegania a) na bieżni i b) w taką pogodę jak ta (nie wiem jak u was, ale u mnie jest 1 stopień powyżej zera) więc czekam na czwartkowe ocieplenie, a póki co dziś cisnę na fitness.


Wyciągam z wody dłoń. Jest jak kłoda. Gdy wkładam ją do wody, staje się jeszcze większa. Ludzie widzą kłodę i nazywają ją gałązką. Krzyczą na mnie, bo nie potrafię zobaczyć tego, co widzą oni. Nikt nie umie mi wyjaśnić, dlaczego moje oczy działają inaczej niż ich.

Offline

#6 2023-03-29 08:55:44

Shee
Administrator
Dołączył: 2022-07-08
Liczba postów: 779
Waga obecna: 46,8
Waga docelowa: 45
Wzrost: 160
WWW
WindowsFirefox 111.0

Odp: Zimna B - rekrutacja

ZimnaB napisał/a:

Niestety przejawiam awersję do biegania a) na bieżni i b) w taką pogodę jak ta

Ja też.
Nie znoszę bieżni ale niestety w zimę nie ma innej opcji więc cisnę, żeby jako tako utrzymać formę biegową.
Co do biegania na dworze to zdecydowanie musi być tak chociaż +5 choć przy niższych temp (w pandemię) też biegałam, no bo nie było już totalnie innego wyjścia.

Online

#7 2023-03-29 14:34:17

ivy
Motylek
Dołączył: 2022-12-09
Liczba postów: 232
Wiek: 28
Waga obecna: 88.7
Wzrost: 176
WindowsChrome 111.0.0.0

Odp: Zimna B - rekrutacja

Widzę, że grono kociar w wieku około 30-letni powieksza się [dblpt]D


Ale to nieprawda. Smoki i potwory nie czekają na odwagę i piękno. Tylko na stratę. Tylko na śmierć. I niektórzy ludzie są tacy sami.

Offline

#8 2023-03-29 19:47:43

ZimnaB
Motylek
Dołączył: 2023-03-20
Liczba postów: 135
Wiek: 30
Waga obecna: 53 kg
Waga docelowa: 48 - 50 kg
Waga zrzucona: 3,6 kg
BMI: 19
Dieta:
Wzrost: 167
AndroidChrome 110.0.0.0

Odp: Zimna B - rekrutacja

ivy napisał/a:

Widzę, że grono kociar w wieku około 30-letni powieksza się

Zdecydowanie jestem kocią matką [dblpt]D choć niestety odkąd się przeprowadziliśmy kot jest jeżdżący i nie jest z nami tyle, ile wcześniej ;(

Shee napisał/a:

Nie znoszę bieżni ale niestety w zimę nie ma innej opcji więc cisnę, żeby jako tako utrzymać formę biegową.

To jeszcze nie doszłam do tego etapu, ale może kiedyś będę zmuszona. Dziś tylek mi odpada po wczorajszych 2 godzinach fitnessu. I ogólnie padnięta jestem, dalej dochodzę do siebie po tej zmianie czasu


Wyciągam z wody dłoń. Jest jak kłoda. Gdy wkładam ją do wody, staje się jeszcze większa. Ludzie widzą kłodę i nazywają ją gałązką. Krzyczą na mnie, bo nie potrafię zobaczyć tego, co widzą oni. Nikt nie umie mi wyjaśnić, dlaczego moje oczy działają inaczej niż ich.

Offline

#9 2023-03-30 07:57:45

ivy
Motylek
Dołączył: 2022-12-09
Liczba postów: 232
Wiek: 28
Waga obecna: 88.7
Wzrost: 176
WindowsChrome 111.0.0.0

Odp: Zimna B - rekrutacja

ZimnaB napisał/a:

przeprowadziliśmy kot jest jeżdżący

w sensie? [dblpt]D

ja sama mam dwa koty, więc najwyżej mogę Cię spamować ich fotami na pocieszenie haha


Ale to nieprawda. Smoki i potwory nie czekają na odwagę i piękno. Tylko na stratę. Tylko na śmierć. I niektórzy ludzie są tacy sami.

Offline

#10 2023-03-30 09:27:10

ZimnaB
Motylek
Dołączył: 2023-03-20
Liczba postów: 135
Wiek: 30
Waga obecna: 53 kg
Waga docelowa: 48 - 50 kg
Waga zrzucona: 3,6 kg
BMI: 19
Dieta:
Wzrost: 167
AndroidChrome 110.0.0.0

Odp: Zimna B - rekrutacja

ivy napisał/a:

w sensie?

Nie wchodząc w szczegóły (wolę tego nie robić w publicznym formularzu [dblpt]p) mamy nad kotem opiekę naprzemienną [dblpt])

ivy napisał/a:

ja sama mam dwa koty, więc najwyżej mogę Cię spamować ich fotami na pocieszenie haha

Nie odmówię [dblpt]D


Wyciągam z wody dłoń. Jest jak kłoda. Gdy wkładam ją do wody, staje się jeszcze większa. Ludzie widzą kłodę i nazywają ją gałązką. Krzyczą na mnie, bo nie potrafię zobaczyć tego, co widzą oni. Nikt nie umie mi wyjaśnić, dlaczego moje oczy działają inaczej niż ich.

Offline

#11 2023-04-13 09:05:22

Shee
Administrator
Dołączył: 2022-07-08
Liczba postów: 779
Waga obecna: 46,8
Waga docelowa: 45
Wzrost: 160
WWW
WindowsFirefox 111.0

Odp: Zimna B - rekrutacja

Co dobrego?

Online

#12 2023-04-13 10:44:08

ZimnaB
Motylek
Dołączył: 2023-03-20
Liczba postów: 135
Wiek: 30
Waga obecna: 53 kg
Waga docelowa: 48 - 50 kg
Waga zrzucona: 3,6 kg
BMI: 19
Dieta:
Wzrost: 167
AndroidChrome 111.0.0.0

Odp: Zimna B - rekrutacja

W sumie jest jakoś nijak. Waga trochę spadła, ale teraz okresowo więc czuję się napuchnieta i podminowana. Dziś idę na fitness i mam nadzieję, że nie będzie już zastępstwa, bo chodzę na nie głównie dla instruktorów, którzy prowadzą je w określony sposób. Mam nadzieję jutro uda mi się wcześniej zwlec i pobiegać.
Wiadomo już coś odnośnie wyników rekrutacji?


Wyciągam z wody dłoń. Jest jak kłoda. Gdy wkładam ją do wody, staje się jeszcze większa. Ludzie widzą kłodę i nazywają ją gałązką. Krzyczą na mnie, bo nie potrafię zobaczyć tego, co widzą oni. Nikt nie umie mi wyjaśnić, dlaczego moje oczy działają inaczej niż ich.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
kwasior - wyspachillu - etpolski - uhps - przykawie