bones loves
AKTYWNE FORUM PRO-ANA 2024. REKRUTACJA TRWA

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2024-04-09 13:02:30

M4riaM4ria
Gość
WindowsOpera 107.0.0.0

Rekrutacja M4riaM4ria

1. Wiek
Mam 17 lat.

2. Obecna waga i cel
Obecnie 57kg i moim celem jest przynajmniej 47kg.

3. Zainteresowania/ hobby
W pozytywnym dla mnie czasie maniakalnie interesuję się gotowaniem i modyfikowaniem przepisów  [dblpt]angel[dblpt]

4. Czego oczekujesz od forum? Być może byłaś już na podobnym?
Bywałam na podobnych forach, z resztą nigdy się od nich nie odłączyłam dopóki nie postanowiłam przejść na recovery. (nieudane jak widać)

5. Co tylko chcesz [sred])
Tak jaj już wspomniałam, w tamtym roku postanowiłam przejść na recovery, kiedy miałam trudną z zdrowiem i trudną sytuację w rodzinie i zwyczajnie mnie to przerosło. Naprawiłam relacje rodzinne, ale zamiast wyzdrowieć - popadłam w bulimię. Już mi przeszło i przestałam być żarłoczna natomiast okropnie szybko przybrałam na wadze i sobie z tym nie radzę. Nie mieszczę się w sukienki i ubrania, które nosiłam ważąc 40kg.
Robi się ciepło i nie jestem w stanie się już chować w ubraniach także muszę coś ze sobą zrobić i jestem bardzo zdesperowana, żeby do tego wrócić. Byłam zdecydowanie szczęśliwsza. Czuję, że potrzebuję wsparcia, dlatego jestem tutaj. Drugi raz wchodzenie w to samo nie jest tak łatwe jak za pierwszym razem. Za pierwszym razem to było coś, co zdobywałam tak jakbym wspinała szczyt góry, a teraz jest tak jakbym z szczytu spadła i ostatkiem sił musiała się na nowo wspiąć. To coś co mi odebrano i czuję, że muszę odzyskać.
Mam nadzieję, że mnie tu przygarniecie.

#2 2024-04-11 08:37:16

Shee
Administrator
Dołączył: 2022-07-08
Liczba postów: 779
Waga obecna: 46,8
Waga docelowa: 45
Wzrost: 160
WWW
WindowsChrome 123.0.0.0

Odp: Rekrutacja M4riaM4ria

Cześć!

A ile masz wzrostu?

M4riaM4ria napisał/a:

3. Zainteresowania/ hobby
W pozytywnym dla mnie czasie maniakalnie interesuję się gotowaniem i modyfikowaniem przepisów 

oooo super! czyli w razie czego możemy liczyć na fajne przepisy [sred])

A jak u Ciebie z aktywnością? Dieta, dietą ale bez ruchu ciało będzie średniej jakości.

Offline

#3 2024-04-13 17:51:35

M4riaM4ria
Gość
WindowsOpera 107.0.0.0

Odp: Rekrutacja M4riaM4ria

Heej!
Mam ok. 163cm wzrostu. Bardzo wysokie bmi. Nie radzę sobie z tym.

Teraz utrzymuję równowagę dzięki bieżni i powoli zmniejszam kalorie.
Poszczęściło się mi tym, że kiedy zaczynałam swoją przygodę za pierwszym razem, moja mama odebrała to jak start do zdrowego i aktywnego stylu życia, dzięki czemu kupiła mi bieżnię ;D
Posiadam matę, dwa ciężarki 3kg i bieżnię i z wszystkiego jak nie codziennie to raz na jakiś czas korzystam, szczególnie gdy jestem zdesperowana.
Iż modyfikuję różne przepisy z sieci, by miały jak najmniej kalorii i szukam sposobów, na satysfakcjonujące posiłki,
na pewno będę dzielić się moim jadłospisem czy wynalazkami.

#4 2024-04-15 13:08:10

Shee
Administrator
Dołączył: 2022-07-08
Liczba postów: 779
Waga obecna: 46,8
Waga docelowa: 45
Wzrost: 160
WWW
WindowsChrome 123.0.0.0

Odp: Rekrutacja M4riaM4ria

M4riaM4ria napisał/a:

kupiła mi bieżnię ;D

Oj zazdroszczę!
Jeśli ćwiczysz prawie codziennie to nie szalej aż tak ze zmniejszaniem kalorii, bo ciało będzie sflaczałe.

Wpuszczam na próbę [dblpt])
Zaraz założę Ci Twój dziennik.

Wiadomość dodana po 03 min 03 s:
Musisz się zarejestrować

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
wyspachillu - coblehex - estaterp - przykawie - ijtt