bones loves
AKTYWNE FORUM PRO-ANA 2024. REKRUTACJA TRWA

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2022-12-09 20:17:18

ivy
Motylek
Dołączył: 2022-12-09
Liczba postów: 232
Wiek: 28
Waga obecna: 88.7
Wzrost: 176
WindowsFirefox 107.0

ivy - rekrutacja

1. Ile masz lat?
28

2. Twoja najwyższa, najniższa i obecna waga oraz wzrost.
120kg, 49kg, 89kg / 176cm

3. Twój cel (wagowy).
Obecnie jest to waga między 55-60kg, ale to może się zmienić z czasem

4. Jak wygląda Twoje odchudzanie i jak długo trwa? Podaj swój przedział kaloryczny.
Moje "odchudzanie"/zaburzenia odżywiania zaczęły się jak miałam ok. 12 lat, więc można by  rzec, że całe życie byłam na jako takiej diecie. Byłam zdiagnozowana z anoreksją, potem z anoreksją bulimiczną, potem kompulsywne obiadanie się / bulimia, obecnie po prostu wiem, że moje relacja z jedzeniem jest zaburzona. Obecnie po prostu staram się kontrolować co jem, ogarnąć swoje schematy żywieniowe (trochę na swoich zasadach). Jeżeli chodzi o to jak wygląda to obecnie - założenie jest takie, że skupiam się bardzo na ilości białka w diecie, żeby posiłki były pełnowartościowe i odżywcze. Jeżeli chodzi o kalorykę, to idealnie byłoby 1300-1500 (bardzo zależałoby mi na tym, żeby nie zrobić sajonara mojemu metabolizmu, a racji tego, że to nie moje pierwsze dietetyczne rodeo, to ma się on dość słabo) aczkolwiek mój emotional eating trochę mi w tym przeszkadza. Chodziłam 3-4 razy w tygodniu na siłownie, ale obecnie mam trochę aktywnościowego slumpa. Stąd w ogóle koncept powrotu na forum o podobnej tematyce - wierzę, że zrozumienie innych osób i po prostu obecność kogoś kto czuje podobnie jak ja może być po prostu dobra dla mojej głowy. Od razu dodam, że nie chce wjebać się znowu w skrajne problemy z jedzeniem, tylko własnie ogarnąć sobie swoją głowę z pewnym problemem żywieniowym i rozwiazać przede wszystkim inny problem, który znacząco wpływa na jakość mojego życia - to, że  bardzo głęboko jestem nieszczęśliwa ze swoim ciałem i tym jak wyglądam.

5. Czym dla Ciebie jest "Pro-Ana"?
Absolutnie nie wierzę w personifikacje "Any", nie uważam, że gloryfikacja zaburzeń odżywiania jest super, nie pragnę pogłębić swoich problemów z jedzeniem, nie wyznaję dekalogu. "Pro-Ana" traktuję jako społeczność, która ma podobne cela i przekonania co ja, ni mniej ni więcek.

6. Czy byłeś/aś kiedykolwiek na forum o takiej tematyce? Jeśli tak, to dlaczego już do niego nie należysz?
Byłam aktywna na mylogu (ale to było jakieś 16 lat temu XD), photoblogi w liceum, oczywiście tumblr (funkcjonowałam tam jako failhysteria, bulimiarexia i wiele innych loginów, bo po prostu te platformy często spadały z rowerka) - tutaj zabawnie jak czasami człowiek napotka się na swój content sprzed paru lat, który gdzieś tam dalej krąży po sieci. Jeżeli chodzi o fora, to byłam na kilku, sama też byłam adminem na skinandbones, innych nazw nie pamiętam. Z for odeszłam po kolejnej próbie znalezienia społeczności, w której bym się po prostu odnalazła. Przez parę lat funkcjonowałam na skinandbones, z dziewczynami byłyśmy bardzo zżyte, ale po czasie po prostu każda zaczęła żyć swoim życiem i forum umarło.

7. Jakie masz oczekiwania wobec forum i co chcesz w nie wnieść?
Oczekiwania? Po prostu zrozumienie i wsparcie. Co mogę wnieść od siebie? Dokładnie to samo.

8. Opowiedz coś o sobie  [dblpt])
Jestem dziwną osobą, ale ogólnie nie wydaje mi się, żebym była człowiekiem ciężkim w obyciu. Jestem matką dwóch kotów, utrzymując millenialską tradycję kocham podcasty kryminalne i rośliny, lubię sobie pójść na dobrego rave'a/techno ale też pochillować bombe pod kocobluzą oglądając "Grey's Anatomy" albo jakis melancholijny dramat pokroju "The basketball diaries". Pracuję w korpo, gram w gry komputerowe, lubie tatuaże i mam ich też sporo. Uwielbiam wiosnę i jesień, a lato i zima to pory roku, które ledwo toleruje. Uważam, że moim największym problemem w życiu jest głęboka niechęć do samej siebie, a że zawsze radzę sobie z problemami sama to po prostu oto jestem na tym forum. Dodam od razu, że wybrałam to miejsce, bo widzę, że jest tu parę osób w moim wieku, więc nie będę czuła się jak dinozaur [dblpt]D

Ostatnio edytowany przez ivy (2022-12-09 20:19:28)


Ale to nieprawda. Smoki i potwory nie czekają na odwagę i piękno. Tylko na stratę. Tylko na śmierć. I niektórzy ludzie są tacy sami.

Offline

#2 2022-12-10 21:19:32

Harmony
Motylek
Dołączył: 2022-10-31
Liczba postów: 303
Wiek: 29
Waga docelowa: 60
Wzrost: 176
MacintoshSafari 604.1

Odp: ivy - rekrutacja

Mamy identyczny wzrost, bardzo podobną wagę obecną i docelową.
I w ogóle jakieś takie podobne zainteresowania.

Offline

#3 2022-12-10 21:45:44

marinare
Motylek
Dołączył: 2022-11-18
Liczba postów: 274
Wiek: 32
Wzrost: 176
AndroidChrome 107.0.0.0

Odp: ivy - rekrutacja

Hejka. Ja tez tak czytam i jakoś mi blisko do Ciebie pod względem wzrostu, wagi i rozkmin dot. jedzenia [sred])

Offline

#4 2022-12-11 21:46:34

ivy
Motylek
Dołączył: 2022-12-09
Liczba postów: 232
Wiek: 28
Waga obecna: 88.7
Wzrost: 176
MacintoshSafari 604.1

Odp: ivy - rekrutacja

Cieszę się, że jest szansa na nić porozumienia [dblpt]D tak chciałam tylko dać znać, że tu nadal jestem i że jeżeli są jakieś pytania co do mojej osoby, to chętnie na nie odpowiem [dblpt])

Wiadomość dodana po 22 h 10 min 41 s:
Przepraszam, że jestem niecierpliwa ale wiadomo cokolwiek co dalej?

Ostatnio edytowany przez ivy (2022-12-11 21:46:59)


Ale to nieprawda. Smoki i potwory nie czekają na odwagę i piękno. Tylko na stratę. Tylko na śmierć. I niektórzy ludzie są tacy sami.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
meegaserwer - ciupahuja123 - mpr - icemamta - margoneminferno