bones loves
AKTYWNE FORUM PRO-ANA 2024. REKRUTACJA TRWA

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2022-12-06 18:33:05

kurara
Gość
MacintoshSafari 605.1.15

Formularz rekrutacyjny - kurara

1. Ile masz lat?
25

2. Twoja najwyższa, najniższa i obecna waga oraz wzrost.
Najwięcej w życiu, na początku mojej "przygody" z zaburzeniami odżywiania, ważyłam 58 kilogramów, najmniej — 43, w ubiegłym roku. Obecnie ważę 48,3 kilogramy. Mam 155 centymetrów wzrostu.

3. Twój cel (wagowy).
Na samym początku, lata temu założyłam sobie że chciałabym ważyć 40 kilogramów, bo to taka ładna, okrągła liczba. W sumie dalej mi się podoba, ale teraz wiedząc już jak wygląda moje ciało przy tych 43 i z nich byłabym zadowolona, zwłaszcza gdyby udało mi się tę wagę utrzymać dłużej niż kilka tygodni.

4. Jak wygląda Twoje odchudzanie i jak długo trwa? Podaj swój przedział kaloryczny.
Zaczęłam się odchudzać w wakacje 2012 roku, a więc kiedy miałam jeszcze niecałe 15 lat. Nie pamiętam szczegółów z tych początków, np. mam totalną czarną dziurę z okresu w czasie którego schudłam pierwsze 5 kilogramów; mam wrażenie, że po prostu dosyć mocno obcięłam kalorie. Później przeszłam na dietę Ana Boot Camp i doszłam do mniej więcej połowy. Ja byłam tą dietą osłabiona, moje otoczenia zauważyło że schudłam, i wyjechałam na tydzień czy dwa wakacji na działce, podczas których trudno było mi trzymać tak niskie bilanse. Później przechodziłam przez etapy fiksowania się na punkcie zmuszania się do ćwiczeń, bilansów do 500 kalorii (to ABC trochę wyprało mi mózg), napadów na jedzenie, prób utrzymania zdrowego deficytu, postu przerywanego...
Obecnie wygląda to tak, że od listopada idzie mi całkiem dobrze. Kalorycznie balansuję między 900 a 1400. No teraz trochę mniej, od wczoraj zaczęłam dietę Ana In Training, bo lubię mieć wyznaczoną z góry ilość kalorii i chciałabym skończyć ten rok ważąc 45 kilo. W tym roku bardzo polubiłam aktywność fizyczną i staram się ćwiczyć minimum trzy razy w tygodniu w domu. I priorytetyzować białko i błonnik.   

5. Czym dla Ciebie jest "Pro-Ana"?
Przede wszystkim społecznością. Mam teraz taki czas w życiu że czuję się strasznie samotna i przypomniałam sobie o tym, ile komfortu dawało mi pisanie iks lat temu blogów na onecie i blogspocie, gdzie mogłam otwarcie mówić w tym gronie o moich zmaganiach z wagą i żyćkiem. Świadomość tego, że nie jestem w tym wszystkim sama bardzo mi pomaga.

6. Czy byłeś/aś kiedykolwiek na forum o takiej tematyce? Jeśli tak, to dlaczego już do niego nie należysz?
Nie byłam nigdy na żadnym forum. Tak jak napisałam w poprzednim pytaniu, kiedyś pisałam blogi, miałam też photobloga i do niedawna byłam na twitterze, ale nie mogłam się tam odnaleźć. Chyba przez to że to dość duża platforma, a w polskojęzycznej społeczności tam przeważają osoby niepełnoletnie (albo tylko na takie trafiałam). Dlatego poczułam, że może kameralniejsze forum, na którym nie trzeba wertować hashtagów w poszukiwaniu podobnych sobie osób będzie dla mnie bardziej odpowiednie.

7. Jakie masz oczekiwania wobec forum i co chcesz w nie wnieść?
Wsparcia, motywacji, może czasem po prostu miejsca na wypłakanie się bez osądzania. Od siebie mogę zagwarantować, że też tym wsparciem będę służyć.

8. Opowiedz coś o sobie  [dblpt])
W to akurat jestem najgorsza [sred]) Mam wrażenie że jestem nudnym człowiekiem.
W tym roku skończyłam studia i jestem na etapie kończenia pisania pracy magisterskiej. Dosłownie zostało mi do napisania ostatnie dziesięć stron. Rozglądam się za jakąś pracą, ciągnie mnie w kierunku copywritingu, chociaż przez większość dorosłego życia myślałam że będę kuratorką w jakimś muzeum albo galerii sztuki. No ale mi przeszło. Kocham Czechy, rękodzieło i najbardziej na świecie lubię przebywać w naturze, pochylać się nad roślinkami i próbować odgadnąć, na jaki gatunek właśnie patrzę.

Dzięki za poświęcenie czasu na przeczytanie  [dblpt])

#2 2022-12-06 21:59:11

marinare
Motylek
Dołączył: 2022-11-18
Liczba postów: 274
Wiek: 32
Wzrost: 176
AndroidChrome 107.0.0.0

Odp: Formularz rekrutacyjny - kurara

Hejka.

Erę pisania na blogspocie i posiadanie photobloga wspominam z sentymentem   [dblpt]D

Copywriting to bardzo ciekawa dziedzina, tez sie tym zawodem interesuje [dblpt])

A co ćwiczysz w domu?

Offline

#3 2022-12-07 15:23:46

kurara
Gość
MacintoshSafari 605.1.15

Odp: Formularz rekrutacyjny - kurara

Robię typowe dywanowe treningi z youtube, najczęściej wybieram sobie takie na całe ciało, z elementami cardio i wzmacniania, czasem z gumami oporowymi. Rzadko, ale zdarza mi się ćwicuzyć jogę, ale nie jestem w tym najlepsza, mój poziom rozciągnięcia jest na minusie [sred])

#4 2022-12-08 13:25:57

kurara
Gość
MacintoshSafari 605.1.15

Odp: Formularz rekrutacyjny - kurara

Nie mam stwierdzonej żadnej diagnozy, nie byłam nigdy u żadnego specjalisty. Napisałam w formularzu, że na samym początku zauważalnie schudłam, ale to też nie było wtedy jakoś specjalnie niepokojące dla moich rodziców. Sama z resztą mam od zawsze spory problem z proszeniem o pomoc, zostało to ze mną do teraz, mam takie poczucie że moje problemy są zbyt błahe na wizytę u terapeuty/ psychiatry.

#5 2022-12-14 14:59:46

kurara
Gość
MacintoshSafari 605.1.15

Odp: Formularz rekrutacyjny - kurara

Jestem jestem [dblpt])

#6 2022-12-26 21:41:26

Harmony
Motylek
Dołączył: 2022-10-31
Liczba postów: 303
Wiek: 29
Waga docelowa: 60
Wzrost: 176
MacintoshSafari 604.1

Odp: Formularz rekrutacyjny - kurara

Kurara jak dalej czekasz to cierpliwości. Nasi admini są mega zajęci przez święta [dblpt])

Offline

#7 2022-12-27 13:59:03

kurara
Gość
MacintoshSafari 605.1.15

Odp: Formularz rekrutacyjny - kurara

W porządku, rozumiem. Czekam cierpliwie [dblpt])

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
paulinja - pentagaming - majamichal - amis - fishingsimulator2