bones loves
AKTYWNE FORUM PRO-ANA 2024. REKRUTACJA TRWA

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2022-11-25 20:38:12

wigfrid
Gość
WindowsChrome 107.0.0.0

Rekrutacja

Cześć :3
1. Ile masz lat?- 18

2. Twoja najwyższa, najniższa i obecna waga oraz wzrost. - 40 najwyższa:63 obecna: 60 (moja waga jest zepsuta i trochę zawyża, ale nie jestem pewna ile więc podam tyle ile pokazuje) wzrost to 173

3. Twój cel (wagowy)-50 kg

4. Jak wygląda Twoje odchudzanie i jak długo trwa? Podaj swój przedział kaloryczny. - Dopiero zaczynam liczyć kalorie, staram się jeść około 700/1000 dziennie. Bardzo dużo chodzę, spaceruję, do tego jakieś ćwiczenia np. skakanka (prawie co dzień po 30 min) i okazjonalnie cardio lub tańce.

5. Czym dla Ciebie jest "Pro-Ana"? - Odnajduję w tym swego rodzaju komfort- daje mi kontrolę i poczucie przynależności do społeczności. Czuję się jakoś tak... bezpiecznie. Odkąd bardziej interesuję się Aną udało mi się zmniejszyć podaż kalorii. Jest to dla mnie duży krok, ponieważ przestałam się od tygodnia objadać, a od bardzo dawna zmagam się z częstymi napadami. Teraz są one mało intensywne i rzadkie. Wciąż muszę nad sobą pracować, żeby napady już nie miały miejsca w moim życiu, a Pro Ana naprawdę bardzo mi w tym pomaga.

6. Czy byłeś/aś kiedykolwiek na forum o takiej tematyce?

Tak, jestem od niedawna na forum Motyle Pro Ana Life, ale jest tam bardzo mała aktywność i trochę się krępuję żeby się tam udzielać. Wydaje mi się, że tutaj jest was więcej.

7. Jakie masz oczekiwania wobec forum i co chcesz w nie wnieść?
Czuję się bardzo samotna ze swoimi zaburzeniami i pragnę odzyskać kontrolę nad swoim życiem. Zwłaszcza odkąd mam problemy z napadami objadania się, które totalnie niszczą mi samopoczucie i zdrowie. Chciałabym również poznać inne osoby takie jak ja, poznać wasze historię, jeśli potrzeba to wspierać  [dblpt]heart[dblpt]

8. Opowiedz coś o sobie.
- Jestem Frida, licealistka, mam niskie spektrum autyzmu. Lubię mangi, gry i anime. Rysuję, marzę żeby kiedyś narysować komiks. Interesuję się modą alternatywną i chciałabym zostać projektantką :3 Moje zaburzenia odżywiania po krótce: Miałam anoreksję, z której nie potrafiłam i nie byłam gotowa żeby wyjść. Rodzice wcisnęli mnie do szpitala, gdzie doświadczyłam dużo przykrości ze strony anorektyczek. Bardzo mnie to ztraumatyzowało. Utuczyli mnie na chama i kopnęli w tyłek do domu. Nikt nie powiedział mi o czymś takim jak "głód ekstremalny"... mija pół roku, już nie jestem ciągle głodna, ale został ze mną nawyk jedzenia za dużych porcji, za często.

#2 2022-11-26 16:47:28

wigfrid
Gość
WindowsChrome 107.0.0.0

Odp: Rekrutacja

Dziękuję. Przepraszam, jestem trochę nieogarnięta, ale w waszym regulaminie pisze coś o dziennikach? Muszę co dzień pisać co jadłam i w jakich ilościach? Gdzie takie coś się znajduje? nie mogę tego znaleźć.

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
aktor - laramblakariera - sp9911forum - polskiextraserwer - lojalna76