bones loves
AKTYWNE FORUM PRO-ANA 2024. REKRUTACJA TRWA

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2022-11-20 22:29:29

nina
Gość
MacintoshSafari 604.1

nina - rekrutacja

Hej [dblpt]) Byłam już tu kiedyś. Po ponad roku przerwy i wielu zmianach w moim życiu znów zaczęło mi brakować tej społeczności i wsparcia. Bardzo się cieszę, że jesteście tu nadal aktywni.
   

1. Ile masz lat?
- 20

2. Twoja najwyższa, najniższa i obecna waga oraz wzrost.
- najwyższa: 63
- najniższa: 48
- obecna: ~ 58*
     
3. Twój cel (wagowy)
-  \< 50
     
4. Jak wygląda Twoje odchudzanie i jak długo trwa? Podaj swój przedział kaloryczny.
- Zaburzenia odżywiania zaczęły się u mnie w wieku 14 lat, od tamtego czasu naprzemiennie pojawiają się okresy restrykcji i objadania się, przez zdecydowaną większość czasu utrzymywałam restrykcję na poziomie 1000-1300 kcal. Aktualnie staram się wyjść z najdłuższego okresu objadania się jaki mi się zdarzył w życiu - około pół roku. Miałam w tym czasie kilka podejść, kiedy próbowałam jeść mniej „intuicyjnie”, co w moim przypadku zupełnie nie działa. Muszę liczyć, a kontrolowanie siebie z pomocą forum ma więcej sensu, zawsze do tego wracam. Zebrałam w sobie siłę i motywację na nowo, jestem teraz bardzo zdeterminowana do pracy nad sobą. Postanowiłam na start trzymać się w okolicy 1300 - 1500, żeby jak najdłużej cieszyć się tym spadkiem wagi w początkowej fazie restrykcji i mieć z czego stopniowo schodzić [dblpt])
   
5. Czym dla Ciebie jest "Pro-Ana"?
- Społecznością, sposobem życia
     
6. Czy byłeś/aś kiedykolwiek na forum o takiej tematyce? Jeśli tak, to dlaczego już do niego nie należysz?
- Należałam do kilku forów, które za każdym razem umierały śmiercią naturalną, oraz do tego forum [dblpt]D Odeszłam w ciężkim momencie w moim życiu, nie czułam wtedy siły i motywacji do utrzymania jakiejkolwiek diety, wszystko mi się waliło.
       
7. Jakie masz oczekiwania wobec forum i co chcesz w nie wnieść?
- Oczekuję zrozumienia, akceptacji i przede wszystkim wzajemnego wsparcia w dążeniu do celu, to samo chcę wnieść od siebie [dblpt])
     
8. Opowiedz coś o sobie 
Aktualnie studiuję i pracuję, interesuję się psychologią i zachowaniami społecznymi. Jestem osobą raczej zamkniętą w sobie, ale ambitną i dążącą do celu. Być może na forum nadal aktywny jest ktoś, kto może mnie pamiętać [dblpt])
     
*moja waga niestety ostatnio bardzo szwankuje, nowa jest już zamówiona, jutro powinna być [dblpt]D

Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie ciepło z powrotem <3

#2 2022-11-21 18:37:27

кости
Motylek
Dołączył: 2022-10-31
Liczba postów: 544
Waga obecna: 47
Waga docelowa: 44
Waga zrzucona: 14
WindowsOpera 91.0.4516.106

Odp: nina - rekrutacja

cześć, nina
umknęła Ci informacja o wzroście czy raczej nie chcesz go podawać?

nina napisał/a:

Aktualnie staram się wyjść z najdłuższego okresu objadania się jaki mi się zdarzył w życiu - około pół roku.

dobrze Cię rozumiem
jak szło do tej pory?

nina napisał/a:

Zaburzenia odżywiania zaczęły się u mnie w wieku 14 lat, od tamtego czasu naprzemiennie pojawiają się okresy restrykcji i objadania się, przez zdecydowaną większość czasu utrzymywałam restrykcję na poziomie 1000-1300 kcal

czy zaburzenia odżywiania nie będą stanowić problemu?
na jakim etapie stoisz aktualnie?


jeśli masz wątpliwości to rób to co podpowiada Ci instynkt; nawet jeśli podpowie Ci źle i wpadniesz w gówno, to wpadniesz w zgodzie z samym sobą, a to jest najważniejsze

Offline

#3 2022-11-22 04:17:02

nina
Gość
MacintoshSafari 604.1

Odp: nina - rekrutacja

Hej [dblpt])
przepraszam, faktycznie pominęłam - 164 cm
 
Do tej pory, przez ostatnie lata kiedy udawało mi się pilnować siebie i tego co jem szło mi dobrze, zawsze osiągałam postawione sobie cele, staram się raczej nie stawiać za wysoko poprzeczki i wymagać od siebie nie wiadomo czego. Zawsze też jakoś mając miejsce gdzie mogę dzielić się bilansami i swoim dniem motywacja była większa. Mam wrażenie, że mając porządek w bilansie mam też większy porządek w życiu [dblpt]p
Jeśli chodzi o ten okres teraz, kiedy się objadałam - pojawiła się w mojej głowie jakaś głupia zasada, że skoro i tak nie liczę, to nie ma znaczenia co jem. No i tak dalej poszło niestety i nie mogłam z tego wyjść.
 
   
Żyje już z tym tyle lat, że na tym etapie to jest raczej coś co zawsze mam z tyłu głowy. Nie robię głodówek i innych rzeczy, które robiłam jako 14-latka.

#4 2022-11-22 23:00:32

nina
Gość
MacintoshSafari 604.1

Odp: nina - rekrutacja

Przechodziłam przez naprawdę trudny okres wtedy, przestałam dodawać bilanse głównie dlatego, że było mi po prostu wstyd przed samą sobą i wami jak bardzo nie trzymałam się postanowień. Teraz jest zdecydowanie bardziej stabilnie, planuję zostać nawet jak podwinie mi się noga bo przecież po to istnieje ta społeczność, żeby motywować też w cięższych momentach, tak mi się wydaje. Oczywiście nie planuję, żeby tak się wydarzyło [dblpt])
 
Liczę na wyrozumiałość

#5 2022-11-23 09:41:10

PerfectlyImperfect
Admin z piekła rodem
Dołączył: 2020-11-07
Liczba postów: 290
Waga docelowa: 55 kg
Dieta: low ig
Wzrost: 175 cm
WindowsFirefox 107.0

Odp: nina - rekrutacja

Pamiętam pamiętam [dblpt])
Myślę, że musimy się na spokojnie naradzić i damy znać jak najszybciej!


"Sorrow by name
And sorrow by nature
Working for joy
On overtime"

Offline

#6 2022-11-28 09:38:17

nina
Gość
MacintoshSafari 604.1

Odp: nina - rekrutacja

Czekam [dblpt])

#7 2022-11-30 22:09:47

PerfectlyImperfect
Admin z piekła rodem
Dołączył: 2020-11-07
Liczba postów: 290
Waga docelowa: 55 kg
Dieta: low ig
Wzrost: 175 cm
WindowsFirefox 107.0

Odp: nina - rekrutacja

Oki, zaraz Cię przyjmę, ale ze względu na poprzedni raz mamy ultimatum, że po okresie próbnym max do tygodnia nieobecności.
Oczywiście inna sprawa, jak zgłosisz nieobecność [dblpt])


"Sorrow by name
And sorrow by nature
Working for joy
On overtime"

Offline

#8 2022-12-01 14:50:34

nina
Gość
MacintoshSafari 604.1

Odp: nina - rekrutacja

Oczywiście [dblpt])

Wiadomość dodana po 01 min 03 s:
Dziękuję!

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
wyjazdowo - onlinegamesforum - helldayz - ipromiseyou - zkbih