bones loves
AKTYWNE FORUM PRO-ANA 2024. REKRUTACJA TRWA

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2022-11-17 14:45:50

Jagoda
Gość
MacintoshSafari 604.1

Formularz rekrutacyjny

1. Ile masz lat?
W grudniu skończę 20.

2. Twoja najwyższa, najniższa i obecna waga i Twój wzrost.
Obecnie ważę 70kg, najmniej 65 i najwiecej ważyłam tyle, ile teraz. Wzrostu mam metr sześćdziesiąt i sześć.

3. Twój cel wagowy?
Bardziej niż wagę (chociaż i to jest dla mnie ważne) cenię sobie poprawę sylwetki. Chciałabym ważyć około 50kg.

4. Jak wygląda Twoje odchudzanie i jak długo trwa? Podział swój przedział kaloryczny.
Odchudzać zaczęłam się w szóstej klasie podstawówki. Zawsze byłam ,,trochę większa” od innych dzieci, ale nie zauważałam tego, dopóki nie zaczęto mi tego wytykać. Na początku stosowałam całodzienne Głodówki, które jednak nie przynosiły efektów - w końcu i tak rzucałam się na jedzenie. Myślałam, że to ED, ale nie zdiagnozowano u mnie nic takiego. Byłam już u kilku specjalistów. Obecnie staram się ograniczać kalorie, do, myślę, 1400 dziennie. 

5. Czym jest dla Ciebie Pro-Ana?
Oczywiście, że w pierwszym momencie, gdy słyszę to pytanie, na myśl przychodzi mi moja waga i moja sylwetka, jestem tu w końcu po to, żeby lepiej czuć się w swoim ciele. Nie jest to jedyna sprawa, bo pro-ana to dla mnie styl życia. Idealnego życia, do którego staram się dążyć. Być idealną córką, przyjaciółką, uczennicą.. To jest mój cel.

6. Czy byłaś kiedyś na forum o takiej tematyce?
Nie, chociaż już miałam styczność z pro-aną. Nie zdecydowałam się dołączać na fora z powodu obawy przed niezrozumieniem, jednak teraz, w chwilach zwątpienia, przyda mi się małe wsparcie. 

7. Jakie masz oczekiwania wobec forum, i co w nie wniesiesz?
Oczekuję dyskrecji, bez jojczenia na lewo i prawo - jak wiemy, Ana w wielu społecznościach jest uznawana za personę non grata. Chciałabym móc dzielić się swoimi przeżyciami i tym motywować innych forumowiczów. 

8. Opowiedz coś o sobie.
Staram się być aktywna fizycznie, często wybieram się na rower lub na dłuższe spacery. Największą moją motywacją jest widok, kiedy ciasne ubrania zmów stają się luźne, dodaje mi to skrzydeł bo wiem, że to co robię ma sens. Angażuje się w akcje pobliskiego wolontariatu, ale nie działam w tym zakresie na własną rękę. Moją największą pasją jest fizyka, którą z resztą studiuje. Łatwo się ze mną dogadać, ale ,,w kaszę dmuchać” sobie nie daję i zwykle mówię, kiedy coś mi nie odpowiada. 

#2 2022-11-17 17:52:21

PerfectlyImperfect
Administrator
Dołączył: 2020-11-07
Liczba postów: 291
Waga docelowa: 55 kg
Dieta: low ig
Wzrost: 175 cm
WindowsFirefox 107.0

Odp: Formularz rekrutacyjny

Hej, strasznie gloryfikujesz "anę" - mam takie wrażenie. Skąd się to u ciebie wzięło? Jak w ogóle dowiedziałaś się o proanie?
Piszesz o częstych napadach i głodówkach i tym, że byłaś diagnozowana u kilku specjalistów - skoro nic nie znaleźli, to jakie mieli wytłumaczenie, na to, jak wygląda twoje żywienie?
Czy poza tymi wizytami badałaś kiedyś hormony, tarczycę, i inne tego typu?

Offline

#3 2022-11-17 22:36:25

Harmony
Motylek
Dołączył: 2022-10-31
Liczba postów: 303
Wiek: 29
Waga docelowa: 60
Wzrost: 176
MacintoshSafari 604.1

Odp: Formularz rekrutacyjny

Mnie też zainteresowało gdzie dowiedziałaś się o pro anie?

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
icemamta - znajomi - rescueteam - meegaserwer - ekologia