bones loves
AKTYWNE FORUM PRO-ANA 2024. REKRUTACJA TRWA

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2022-11-03 12:04:28

Porcelain Butterfly
Gość
AndroidChrome 87.0.4280.141

Rekrutacja Porcelain Butterfly

1. Ile masz lat? - 20
2. Twoja najwyższa, najniższa i obecna waga oraz wzrost. - 172cm, najwyższa waga 55kg, najniższa 44kg, obecna 53kg (w życiu dorosłym)
3. Twój cel (wagowy). - 48kg
4. Jak wygląda Twoje odchudzanie i jak długo trwa? Podaj swój przedział kaloryczny. - moje odchudzanie trwa od podstawówki. Byłam wtedy dzieckiem z nadwagą i czułam się przez to gorsza od innych. Schudłam w rok do sporej niedowagi, było to dla wszystkich zaskoczeniem. Później naprzemiennie jadłam mniej, więcej, od 13 roku życia doszły też epizody bulimiczne. Trzymałam ciągle niedowagę. Jadam różnie. Czasem się głodzę, czasem sięgam 2500 kcal będąc "fit girl" na siłowni. Jako przedział podam 300-2500kcal
5. Czym dla Ciebie jest "Pro-Ana"? - jest dla mnie perfekcją, do której nieustannie mnie ciągnie. Ideologia, przynależenie do grupy pomaga mi radzić sobie z problemami dnia codziennego. Wydaje mi się, że już nie potrafię żyć bez zaburzeń odżywiania, jakby stały się moją tożsamością.
6. Czy byłeś/aś kiedykolwiek na forum o takiej tematyce? Jeśli tak, to dlaczego już do niego nie należysz? - należałam, ale miejsca te wygasły
7. Jakie masz oczekiwania wobec forum i co chcesz w nie wnieść? - potrzebuję zrozumienia, wsparcia od osób, które wiedzą przez co przechodzę. To samo pragnę dać innym.
8. Opowiedz coś o sobie - kocham zwierzęta, jestem wegetarianką. Mój typ osobowości to "rzecznik". Jestem wrażliwa, mocno się przywiązuję, a potem wielka rozpacz. Chciałabym w przyszłości zostać dietetykiem, aktualnie pracuję w sklepie sportowym. Uwielbiam podróże i piosenki Taylor Swift. Dwa miesiące temu rozstałam się z chłopakiem, z którym byłam dwa lata i trochę się pogubiłam w swoim życiu.

#2 2022-11-06 20:10:29

Porcelain Butterfly
Gość
AndroidChrome 87.0.4280.141

Odp: Rekrutacja Porcelain Butterfly

Czyli nie mam szansy nawet na okres próbny? [dblpt](

#3 2022-11-06 20:16:20

Harmony
Motylek
Dołączył: 2022-10-31
Liczba postów: 303
Wiek: 29
Waga docelowa: 60
Wzrost: 176
MacintoshSafari 604.1

Odp: Rekrutacja Porcelain Butterfly

Porcelain Butterfly napisał/a:

.
5. Czym dla Ciebie jest "Pro-Ana"? - jest dla mnie perfekcją, do której nieustannie mnie ciągnie. Ideologia, przynależenie do grupy pomaga mi radzić sobie z problemami dnia codziennego.

Przy Twoim celu wagowym BMI będzie wskazywać 14.2 wygłodzenie zagrażające życiu. Nie będziesz wtedy perfekcyjna i nie będziesz w stanie przynależeć do żadnej grupy.
Zastanów się czy na pewno tego chcesz.

Offline

#4 2022-11-17 17:07:05

PerfectlyImperfect
Administrator
Dołączył: 2020-11-07
Liczba postów: 291
Waga docelowa: 55 kg
Dieta: low ig
Wzrost: 175 cm
WindowsFirefox 107.0

Odp: Rekrutacja Porcelain Butterfly

Mi się jeszcze ten cel wagowy mocno kłóci z chęcią zostania dietetykiem i przyszłym pomaganiu innym. W sensie rozumiem proane w dietetyce i to, że połowa osób z tego zawodu jest w specyficznej relacji z jedzeniem, ale tym bardziej powinnaś rozumieć, że ten cel wagowy jest okropnym pomysłem.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
lesnyzakatek - gamehub - fmapl - nazwa - forum4u