bones loves
AKTYWNE FORUM PRO-ANA 2024. REKRUTACJA TRWA

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2022-10-31 21:00:47

кости
Motylek
Dołączył: 2022-10-31
Liczba postów: 544
Waga obecna: 47
Waga docelowa: 44
Waga zrzucona: 14
WindowsOpera 91.0.4516.95

my life has fallen apart so many times I lost count

cześć, tutaj кости
jestem zainteresowany dołączeniem do Waszego forum
zapraszam do lektury

1. Ile masz lat? - 22

2. Twoja najwyższa, najniższa i obecna waga oraz wzrost. - WZROST: 153 HW: 58 LW: 41 CW: 56

3. Twój cel (wagowy). - bardzo dobre pytanie, ostatecznie celuję maksymalnie w trzydzieści siedem, jednak głównym celem jest czterdzieści dwa

4. Jak wygląda Twoje odchudzanie i jak długo trwa? Podaj swój przedział kaloryczny. - aktualnie nie trwa, chcę do niego wrócić; z racji wymagającej pracy pod kątem fizycznym celuję do 1400 kalorii w ciągu dnia

5. Czym dla Ciebie jest "Pro-Ana"? - drogą do wolności, ucieczką do przeszłości, stylem życia i sposobem na kontrolę wszystkiego włącznie z jedzeniem

6. Czy byłeś/aś kiedykolwiek na forum o takiej tematyce? Jeśli tak, to dlaczego już do niego nie należysz? - byłem, czas sprawił, że umarło

7. Jakie masz oczekiwania wobec forum i co chcesz w nie wnieść? - nie mam oczekiwań, oczekiwania mam wyłącznie wobec siebie; chcę być dla innych oraz dla samego siebie

8. Opowiedz coś o sobie

temat pro any rozpoczął moją tułaczkę po trzech różnych postaciach zaburzeń odżywiania w latach 2012/2013
chciałbym móc przytulić to zagubione, piękne i idealne dziecko, którym byłem wtedy i odsunąć je od tego
teraz jestem już odpowiedzialnym dorosłym, dlatego świadomie chcę powrócić kolejny raz do nieodłącznego elementu towarzyszącego mi od dziesięciu lat, który będzie mi towarzyszył w drodze do zmiany swojego aktualnego życia
ciężko u mnie z wylewnością na "pierwsze razy", dwudziestodwuletnia osoba, szary lecz barwny człowiek spośród miliardów innych, który za wszelką cenę chce spełniać się wizualnie jak i życiowo i do tego dąży
jestem trochę skrybą, trochę myślicielem, trochę coachem (pożal się Boże) samego siebie
lubię się rozwijać, lubię trwać we wspólnocie osób o podobnych ambicjach, celach, a nawet i problemach
przybywam tutaj by zacząć realizować siebie i wspierać w tym samym innych

o resztę proszę zapytać

- kostek


jeśli masz wątpliwości to rób to co podpowiada Ci instynkt; nawet jeśli podpowie Ci źle i wpadniesz w gówno, to wpadniesz w zgodzie z samym sobą, a to jest najważniejsze

Offline

#2 2022-11-01 19:34:44

кости
Motylek
Dołączył: 2022-10-31
Liczba postów: 544
Waga obecna: 47
Waga docelowa: 44
Waga zrzucona: 14
AndroidOpera 71.3.3718.67322

Odp: my life has fallen apart so many times I lost count

tułałem się po wielu, Twoja osoba jest mi znana, tutaj jeszcze nie byłem o ile pamięć mnie nie zawodzi


jeśli masz wątpliwości to rób to co podpowiada Ci instynkt; nawet jeśli podpowie Ci źle i wpadniesz w gówno, to wpadniesz w zgodzie z samym sobą, a to jest najważniejsze

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
speedwayligahaxball - gizo - lojalna76 - aktor - sp9911forum