bones loves
AKTYWNE FORUM PRO-ANA 2024. REKRUTACJA TRWA

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2022-10-31 19:55:07

Harmony
Motylek
Dołączył: 2022-10-31
Liczba postów: 303
Wiek: 29
Waga docelowa: 60
Wzrost: 176
MacintoshSafari 604.1

Harmony

Hej [dblpt])

1. Ile masz lat? - prawdopodobnie najwięcej z Was wszystkich… 29!
2. Twoja najwyższa, najniższa i obecna waga oraz wzrost. - 176cm, najwyższa waga 102kg, najniższa 61kg, obecna 89kg
3. Twój cel (wagowy). - 60kg
4. Jak wygląda Twoje odchudzanie i jak długo trwa? Podaj swój przedział kaloryczny. - od kiedy pamiętam zawsze byłam pucułowatym, grubym dzieckiem. Pierwszą dietę zaczęłam w wieku 13 lat. Mój przedział kaloryczny waha się między 500kcal a 3000kcal. Przez ostatnie cztery lata przestałam sobie radzić z napadami, stąd też wzięła się moja obecna waga.
5. Czym dla Ciebie jest "Pro-Ana"? - przede wszystkim kontrolą i wspaniałą, wspierającą społecznością. Perfekcją. Jest ze mną od dawna. Próbowałam uciszyć, ale nigdy nie odejdzie. I nie chcę, żeby odchodziła.
6. Czy byłeś/aś kiedykolwiek na forum o takiej tematyce? Jeśli tak, to dlaczego już do niego nie należysz? - należałam do jednego przez kilka lat. To było wspaniałe forum, wspaniali ludzie. Niestety się rozpadliśmy. To była mała społeczność. W „czasach świetności” było nas góra 10 osób, któregoś dnia była już tylko cisza.
7. Jakie masz oczekiwania wobec forum i co chcesz w nie wnieść? - potrzebuję wsparcia, kogoś kto zrozumie i wysłucha. To samo oferuję od siebie.
8. Opowiedz coś o sobie - jestem stara i nudna!  wyjechałam do Anglii osiem lat temu i się zasiedliła
, mam faceta od siedmiu lat, ale układa nam się średnio. Kocham zwierzęta, jestem wegetarianką od gówniarza, przez kilka lat byłam też weganką. Mam obsesję na punkcie królików, posiadam dwa, o których będziecie czytać codziennie [dblpt]D moje życie toczy się wokół żarcia, królików i pracy.
Jak już wcześniej wspomiałam, nie radzę sobie z napadami jedzenia. Wstydzę się tego. Nie mam z kim o tym pogadać. Jem w ukryciu, po drodze do domu, w samochodzie, w ogrodzie. Wiem, że mogę przestać, przecież kiedyś miałam kontrolę, mogłam trzymać dietę, mogłam czuć się dobrze w swoim ciele, tylko potrzebuję wsparcia.

Ostatnio edytowany przez Harmony (2022-10-31 20:03:37)

Offline

#2 2022-11-01 12:20:12

Harmony
Motylek
Dołączył: 2022-10-31
Liczba postów: 303
Wiek: 29
Waga docelowa: 60
Wzrost: 176
MacintoshSafari 604.1

Odp: Harmony

Jak miałam 16 lat mama latała ze mną po lekarzach dopóki nie skończyłam osiemnastki. Przekierowywali mnie od jednego do drugiego, to tu to tam. Po dwóch latach jak przytyłam do zdrowej wagi, cudowny pan doktor (tak na oko to był koło osiemdziesiątki) stwierdził, że żeby mieć zaburzenia odżywiania trzeba ważyć poniżej 50kg [dblpt]tak[dblpt]
Dwa lata temu poszłam do psychologa, to pani też stwierdziła, że nie ma żadnego problemu po dwudziestu minutach rozmowy.
Służba zdrowia, nieważne czy w Polsce czy w Anglii jest super (sarkazm)

Offline

#3 2022-11-01 15:54:23

Beznazwy
Motylek
Dołączył: 2022-06-06
Liczba postów: 437
AndroidChrome 106.0.0.0

Odp: Harmony

Witaj, ja w zasadzie nie mam pytań. Myślę, że tu pasujesz. [dblpt])

Offline

#4 2022-11-01 16:09:14

Harmony
Motylek
Dołączył: 2022-10-31
Liczba postów: 303
Wiek: 29
Waga docelowa: 60
Wzrost: 176
MacintoshSafari 604.1

Odp: Harmony

[dblpt]heart[dblpt]

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
optf - mta-ournewlife - leisurerpg - latinotelenowel - historyjki-i-opowiadania