bones loves
AKTYWNE FORUM PRO-ANA 2024. REKRUTACJA TRWA

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2022-10-30 23:06:06

MorwenX
Gość
WindowsChrome 106.0.0.0

MorwenX

1. Ile masz lat?
2. Twoja najwyższa, najniższa i obecna waga oraz wzrost.
3. Twój cel (wagowy).
4. Jak wygląda Twoje odchudzanie i jak długo trwa? Podaj swój przedział kaloryczny.
5. Czym dla Ciebie jest "Pro-Ana"?
6. Czy byłeś/aś kiedykolwiek na forum o takiej tematyce? Jeśli tak, to dlaczego już do niego nie należysz?
7. Jakie masz oczekiwania wobec forum i co chcesz w nie wnieść?
8. Opowiedz coś o sobie

-------

1. 25
2. Najwyższa 62kg, najniższa 51kg, obecna 58kg - 167cm
3. 45 kg (100 lbs)
4. Obecnie 1000kcal. Przerywane napadami kompulsywnego jedzenia w momentach nasilenia depresji, waga nie kłamie. Chcę to w końcu opanować.
5. Pro ana to dla mnie życie bez kłamstwa. Bez udawania, że mogę cokolwiek przełknąć bez poczucia, że jestem kompletnie obrzydliwa. Bez ukrywania, że nie potrafię jeść ciesząc się z tego bo każdy zjedzony posiłek wiąże się u mnie z dysocjacją. Pro ana to dla mnie społeczność która zrozumie moje problemy - niemożność jedzenia przy ludziach, epizody z bulimią, poczucie bezsilności odczuwane przy stawaniu na wagę od dekady krążąc wokół tej samej liczby. To ludzie, którzy zrozumieją że nie chcę naprawić mojego stosunku do jedzenia, a wreszcie wykorzystać go by osiągnąć cel wagowy. Pro ana to dla mnie koniec słabości.
6. MyProAna, liczne pousuwane fora polskie, dawniej i blogi. You name it, byłam tam od 2013.
7. Moje oczekiwania są proste : mieć kontakt z ludźmi, którzy przechodzą przez to samo i móc szczerze rozmawiać o tym, co robię. Być może również mieć poczucie, że ktoś trzyma mnie w ryzach i nie pozwoli mi się tym razem poddać. Co oferuję? Regularne wpisy, konwersację z innymi, swoje wsparcie i zrozumienie. Damy radę - kto jak nie my, perfekcjonistki i perfekcjoniści.
8. Jestem perfekcjonistką, nienawidzę swoich słabości - w tym wagi. Mam niewielu przyjaciół, zero zainteresowanych mną mężczyzn - wmawiam sobie że to nie wina mojego wyglądu, ale wiemy jak jest. Czas wykorzystać resztkę młodości i stać się kimś, kto nie wywołuje obrzydzenia u innych.
Smęcę, ale taki mam nastrój. Coś pozytywniejszego o mnie? Kocham prowokujące kino (Refn, Tarantino), muzykę elektroniczną (Crystal Castles, Kraftwerk, Sextile, Boy Harsher), wszelaką literaturę. Uwielbiam pływanie i literaturę. Mam obsesję na punkcie perfum.

Będę wdzięczna, jeśli rozważycie dopuszczenie mnie do swojego grona.

Ostatnio edytowany przez MorwenX (2022-10-30 23:14:10)

#2 2022-10-31 15:09:20

MorwenX
Gość
WindowsChrome 106.0.0.0

Odp: MorwenX

Ok, skoro to jest to co oferujecie, nie będę oczekiwała niczego innego. Priorytetem jest dla mnie dostęp do otwartej rozmowy z ludźmi, których nie szokuje to co robiłam bądź będę robić, nie będą  próbowali prostować mnie na siłę a wysłuchają i ewentualnie wyrażą swoją opinię na temat moich poczynań/przemyśleń. Niczego więcej mi nie trzeba. Sama też nie mam zamiaru wpadać w żadne tumblrowe vintage klimaty meanspo, bez przesady, nie mam pięciu lat. Chodzi mi bardziej o to, że brakuje mi kogoś kto będzie ze mną szczery, a nie będzie mi słodził gdy sama siebie okłamuję.

#3 2022-11-01 22:41:12

MorwenX
Gość
MacintoshSafari 604.1

Odp: MorwenX

Łatwiej będzie mi w to uwierzyć słysząc to od was niż od kogokolwiek innego.

Powinnam powiedzieć o sobie coś jeszcze? Co chcielibyście wiedzieć?

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
historyjki-i-opowiadania - hof - mta-ournewlife - digaronmajikku - vmzkopole