bones loves
AKTYWNE FORUM PRO-ANA 2024. REKRUTACJA TRWA

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2022-09-30 19:24:00

Alexa
Gość
WindowsChrome 105.0.0.0

Rekrutacja

Hejka :3

#2 2022-09-30 20:28:39

stella
Gość
MacintoshChrome 105.0.0.0

Odp: Rekrutacja

Hej, wypełnij formularz [dblpt])

1. Ile masz lat?
2. Twoja najwyższa, najniższa i obecna waga oraz wzrost.
3. Twój cel (wagowy).
4. Jak wygląda Twoje odchudzanie i jak długo trwa? Podaj swój przedział kaloryczny.
5. Czym dla Ciebie jest "Pro-Ana"?
6. Czy byłeś/aś kiedykolwiek na forum o takiej tematyce? Jeśli tak, to dlaczego już do niego nie należysz?
7. Jakie masz oczekiwania wobec forum i co chcesz w nie wnieść?
8. Opowiedz coś o sobie [dblpt])

#3 2022-10-04 08:39:42

Emilka
Gość
AndroidChrome 104.0.0.0

Odp: Rekrutacja

Hej! Jestem Emilia, mam 14 lat. Moja najwyższą wagą było 57, ale teraz mam coś ok. 47-46. Mam 156 cm wzrostu. Mój cel to 37, a mój próg kaloryczny to 600 kalorii dziennie. Pro-Ana to coś, co naprawi mój wygląd, sprawi że będę czuć się lepiej i wszyscy będą mi zazdrościć. Jest to moje pierwsze takie forum, i mam nadzieję, że będę mogła opowiadać o moich dniach, i postępach. Będą to rzeczy, ktore zauważam, bo rodzice zabrali mi wagę ?.

Nie wiem co mogę o sobie opowiedzieć... interesuję się łyżwiarstwem, chociaż chce odnosić sukcesy w branży prawniczej lub informatycznej. Mam nadzieję, że mnie miło przyjmiecie!!

#4 2022-10-04 21:04:44

stella
Gość
MacintoshSafari 604.1

Odp: Rekrutacja

Hej, powiem wprost - na razie Nasza administratorka jest na małym urlopie z powodu przeprowadzki, więc musisz uzbroić się w cierpliwość, bo do Niej zawsze należy ostatnie słowo i akceptacja. Od siebie napisze tylko, że waga do której dążysz jest bardzo niska i tutaj raczej tego nie robimy. Dla Nas pro Ana to dążenie do perfekcji nie tylko w kwestii wyglądu ale także nauki, pracy, rodziny. Chcesz iść w kierunku branży informatycznej czy prawniczej - do tego potrzebna jest ciężka praca, na którą tez musisz mieć sile a niestety przy takiej malutkiej wadze i tak niskich bilansach jak mówisz obawiam się, że to się nie uda. Dodatkowo jesteś bardzo młodziutka a My każdą osobę, którą bierzemy pod swoje skrzydła bierzemy jako swoją odpowiedzialność - nie wiem czy ktoś będzie chciał prowadzić Cię do tak niskiej wagi. Zapraszam do dyskusji o wszystkim co napisałam a w międzyczasie poczekamy na inne wypowiedzi. [dblpt])

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
lojalna76 - pavloosoweforum - gizo - polskiextraserwer - aktor