bones loves
AKTYWNE FORUM PRO-ANA 2024. REKRUTACJA TRWA

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2022-07-13 02:03:25

InsecureVenusGość
Gość
AndroidChrome 101.0.0.0

Insecure Venus

1. Ile masz lat?

19

2. Twoja najwyższa, najniższa i obecna waga oraz wzrost.

HW:66 LW: 42 CW:54

3. Twój cel (wagowy).

50? 47? Idk, ciągle nie umiem się zdecydować czy chcę być silna czy drobna. Do niedawna myślałam że ciąć zacznę jak będę, nie wiem, umiała się podciągnąć? Zrobić 10 pompek? So I have no idea what I'm doing.

160 w kapeluszu

4. Jak wygląda Twoje odchudzanie i jak długo trwa? Podaj swój przedział kaloryczny.

Nie trwa. Jak się źle czuję to mi się przypomina że to na chwile daje poczucie sprawczości, that's all. 1600-2100? Chciałabym.

5. Czym dla Ciebie jest "Pro-Ana"?

Zależy. Motylki są jak metalheady. Toksyczni naziści, ludzie ze specyficzną estetyką, zdołowane nastolatki, zagubione dusze, trve cvlt... Chyba widziałam cały przekrój, od ogarniętych obsesyjną fascynacją 90's heroin chick dziewczyn, dzieci szukających akceptacji i uwagi, przez smutne, pogubione i zakompleksione kobiety z nadwagą, osoby transpółciowe z silną dysmorfią, aż po autentycznie chore jednostki klasyfikowane przez ICD10.

Ale motylkowanie to chyba ucieczka. Próbujesz zyskać kontrolę, akceptację, po prostu się nie rozsypać i nie myśleć za dużo.

6. Czy byłeś/aś kiedykolwiek na forum o takiej tematyce? Jeśli tak, to dlaczego już do niego nie należysz?

Dawno i nieprawda. Rozbieżność interesów.

7. Jakie masz oczekiwania wobec forum i co chcesz w nie wnieść?

Najłatwiejsze to mieć miejsce-pamiętnik. Trochę bardziej wymagające: przestrzeń gdzie wszyscy narzekamy tak samo, myślimy tak samo, walczymy z tym samym. Nikt nikomu nie powie, że jest męczący, że jego problemy są nieważne, że wyolbrzymia, bo wszyscy mamy tak samo nasrane w głowie. Grupa wparcia? Poczucie przynależności? W idealnym scenariuszu udałoby się znaleźć coś w rodzaju przyjaźni.

8. Opowiedz coś o sobie.

Reinkarnacja Wertera, poważny syndrom Wokulskiego. Albo Łęckiej. Nie mam pojęcia, trochę takie Jekyll Hyde. Lubię sztukę, zwłaszcza przełom XVIII-XIX, potem coś jebło. Książki są fajne, ale tiktok uzależnia, nienawidzę tego faktu z każdym dniem bardziej. Wybitnie zdekoncentrowana. Sport jest fajny, szkoda że nie mam siły. Ale lubię, próbuję ze szczerą pasją. Choleryczka i neurotyczka. Znerwicowana. Nic specjalnego, smutny dzieciak.

*Nie umiałam aktywować konta, dalej muszę czekać na maila I guess. Nick będzie ten sam co gościowy i w temacie (zgodnie z wymaganiami). Jak tu weszłam to zobaczyłam że ktoś już ma nicka z nawiązaniem do Venus, ale trudno, ja też chcę.

#2 2022-07-13 04:55:56

stella
Gość
MacintoshChrome 103.0.0.0

Odp: Insecure Venus

Fajnie się Ciebie czyta. Wymieniłaś spore spektrum Motylków a w którym miejscu umieściłabyś siebie? Co siedzi w Twojej psychice? [dblpt])

#3 2022-07-13 11:18:22

InsecureVenusGość
Gość
WindowsChrome 103.0.0.0

Odp: Insecure Venus

Myślę że w miejscu tego niezdyscyplinowanego control freaka, który jedzeniem będzie próbował chociaż wyciszyć chociaż część problemu. Bo ni potrzebuję w głowie oprócz całego mojego bałaganu wyrzutów sumienia że zjadłam w nocy pudełko lodów, albo że nie pilnuję białka i siła mi spada. Zmieszane z motylkiem sportowym (?), na zasadzie była masa chce rzeźbę, poza tym trzeba się wbić w sukienkę na zawody (jeżdżę figurowo w kategoriach amatorskich).

InsecureVenusGość napisał/a:

osoby transpółciowe z silną dysmorfią

*Dysforią, jezz. 2 w nocy, wybaczcie.

#4 2022-07-14 09:22:46

InsecureVenusGość
Gość
AndroidChrome 55.0.2883.91

Odp: Insecure Venus

2 fora na których byłam umarły śmiercią naturalną, potem recovery zaczęło mi iść nawet dobrze i myślałam że przynajmniej z tej strony mam ogarnięte. Ale znowu zrobiło się jakoś tak ciężko...

#5 2022-07-14 10:24:07

Insecure_Venus
Gość
WindowsChrome 103.0.0.0

Odp: Insecure Venus

InsecureVenusGość napisał/a:

*Nie umiałam aktywować konta, dalej muszę czekać na maila I guess. Nick będzie ten sam co gościowy i w temacie (zgodnie z wymaganiami). Jak tu weszłam to zobaczyłam że ktoś już ma nicka z nawiązaniem do Venus, ale trudno, ja też chcę.

Update: udało się, ale musiałam założyć konto na innej poczcie niż gmail, znalazłam na forum dla gości wątek że u kogoś pomogło i u mnie też jak widać działa. Stąd to 02 w nazwie, to można później zmienić, prawda?

#6 2022-07-14 13:57:09

Shee
Administrator
Dołączył: 2022-07-08
Liczba postów: 767
Waga obecna: 46,8
Waga docelowa: 45
Wzrost: 160
WWW
WindowsChrome 103.0.0.0

Odp: Insecure Venus

gmail niestety tak już ma, być może wynika to z blokady maili z niezabezpieczonych stron, co oczywiście ma swoje plusy ale jak widać też minusy.

InsecureVenusGość napisał/a:

2 fora na których byłam umarły śmiercią naturalną

Taki urok darmowych for. One prędzej czy później umierają, a szkoda.

Offline

#7 2022-07-14 17:36:01

Insecure_Venus
Gość
WindowsChrome 103.0.0.0

Odp: Insecure Venus

Niesamowicie się cieszę  [dblpt]heart[dblpt]

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
vmzkopole - smswobodna - optf - hof - latinotelenowel