bones loves
AKTYWNE FORUM PRO-ANA 2024. REKRUTACJA TRWA

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2022-05-21 11:27:09

magaliebutterfly
Gość
WindowsChrome 101.0.4951.67

magaliebutterfly

1. Ile masz lat?
18 od kwietnia (rocznik 2004)
2. Twoja najwyższa, najniższa i obecna waga oraz wzrost.
najwyższa: 65 kg
najniższa: 49kg
obecna: 55kg
wzrost: 164
3. Twój cel (wagowy).
48kg
4. Jak wygląda Twoje odchudzanie i jak długo trwa? Podaj swój przedział kaloryczny.
Aktualnie jem max 800kcal dziennie ZDROWEJ ŻYWNOŚCI. Odchudzam się od 16 roku życia, ale mam słabą samokontrolę i nie zawsze udaje mi się utrzymać bilansu. Dużo ćwiczę sama, dodatkowo tańczę i pływam na windsurfingu.
5. Czym dla Ciebie jest "Pro-Ana"?
Dążeniem do ideału. Chcę być idealna. Mam idealne oceny, dużo znajomych, zawsze porządek w pokoju, miałabym idealne życie. Gdyby nie moja waga. Dlatego też chcę schudnąć.
6. Czy byłeś/aś kiedykolwiek na forum o takiej tematyce? Jeśli tak, to dlaczego już do niego nie należysz?
Nie
7. Jakie masz oczekiwania wobec forum i co chcesz w nie wnieść?
Mam nadzieje, że zmotywuje mnie ono do utrzymania diety, bo jak już mówiłam, mam słabą samokontrolę. Na forum z chęcią udostępnię porady dotyczące odchudzania, inspiracje i fajne anegdotki.
8. Opowiedz coś o sobie [dblpt])
Mam 18 lat, za rok idę do klasy maturalnej, Dlatego, niestety nie dam rady tak często się udzielać na forum i mam nadzieję, że administracja to zrozumie, bo dążę do perfekcji nie tylko w wadze. Dodatkowo mam tonę zajęć dodatkowych, więc wolne mam tylko w piątek wieczorem i sobotę. Jednak obiecuję, że kiedy będę miała czas, to będę mega aktywna. Co lubię: uwielbiam tańczyć, pływać na windsurfingu, pływać, surfować i grać na gitarze, lubię malować, ćwiczyć, czytać. Uwielbiam też porządek i zawsze mam wszystko posprzątane. Uczę się bardzo dobrze i kocham dbać o moją cerę. Jetem perfekcjonistką. Lubię też siedzieć na świeżym powietrzu.

#2 2022-05-21 14:41:00

skinnywelt
Gość
AndroidChrome 96.0.4664.104

Odp: magaliebutterfly

Witaj [dblpt]) Mamy taki sam cel wagowy, wagę obecną oraz wzrost [dblpt]angel[dblpt]
To w sumie dobrze, że mimo wszystko nie zapominasz o szkole. Tak, klasa maturalna jest bardzo ważna. Cele wagowe to jedno ale o nauce też trzeba pamiętać

#3 2022-05-24 18:27:57

stella
Gość
MacintoshSafari 604.1

Odp: magaliebutterfly

Zrozumiemy, że nie da się codziennie być aktywnym. Ale znajdziesz chociaż 15 minut dziennie na wrzucenie bilansu? [dblpt])

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
flotaandromedy - zkbih - onlinegamesforum - omsiforum - dumnekorzenie