bones loves
AKTYWNE FORUM PRO-ANA 2024. REKRUTACJA TRWA

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2022-05-05 23:19:50

Anjima
Gość
AndroidChrome 92.0.4515.166

Rekrutacja

1. Ile masz lat?
Paktycznie 18.
2. Twoja najwyższa, najniższa i obecna waga oraz wzrost.
Najwyższa-64kg
Najniższa- 51kg
Obecna- 61kg
Wzrost- 160cm
3. Twój cel (wagowy).
Na chwile obecną moim celem jest dobicie do 55kg, ale w przyszłości chciałabym  aby moja ostateczna waga wynosiła 48kg.
4. Jak wygląda Twoje odchudzanie i jak długo trwa? Podaj swój przedział kaloryczny.
Narazie mój przedział kaloryczny wynosi 1000-1500 kcal, ze względu na to, że ponownie zagłębiam sie w ten świat( jeśli mogę to tak ująć). Nie chce na starcie stracić kontroli i znowu się załamać. Moje teraźniejsze odchudzanie trwa lekko ponad tydzień. Wiem jest to krórki czas, ale chciałabym wspomnieć, że nie jest moje pierwsze zetnięcie sie z tym tematem. Moja przygoda z Aną zaczeła się jak byłam bardzo młoda (miałam jakies 13-14 lat), wiecie zmiany zachodzące w ciele w okresie dojrzewania mnie przybiły. Moje koleżanki z klasy były szczupłe, natomiast ja dostałam większych kształtów. Tak więc szukając sposobów jak mogłabym schudnąc jakimś sposobem trafiłam na blog jednych z motylków, potem na fora itd.. Dzięki Anie schudłam i bylam wkońcu szczęśliwa. Potem niestety zapomniałam o niej i zaczełam znów jeść tyle ile dusza zapragnie nie patrząc na kalorie. Od czasu do czasu jeszcze próbowałam raz kończyło się to powodzeniem a raz nie. Jakoś rok temu udało mi sie zrzucić z 59kg do 51kg, ale znowu zaczełam się obżerać. Ogólnie bardzo tego żałuje i chciałabym znów schudnąć, ale tym razem na dobre.
5. Czym dla Ciebie jest "Pro-Ana"?
Jest to przedewszystkim kontrola. Pomaga ona nie tylko na płaszczyźnie schudnięcia, ale także pomoga rozwinąc silną wole. Dzięki niej byłam w stanie zmusić sie do nauki czy też wysiłku fizycznego, a jest to dla mnie naprawde trudne, bo jestem typem leniucha.
6. Czy byłeś/aś kiedykolwiek na forum o takiej tematyce? Jeśli tak, to dlaczego już do niego nie należysz?
Byłam nie raz na forach o takiej tematce. Nie należe już do nich z własnej głupoty. Przestałam być aktywna praktycznie z dnia na dzień i porzuciłam wszystko nad czym tak długo pracowałam. Szczerze niechciałabym powtórzyć poraz kolejny tego samego błędu.
7. Jakie masz oczekiwania wobec forum i co chcesz w nie wnieść?
Moim jedynym oczekiwaniem jest tylko wzajemne wsparcie, ponieważ dzięki temu łatwiej jest mi się zmotywować. W dodatku lubię innym ludziom doradzać i mam nadzieje że się w czymś przydam. Gdy pobędę tu trochę dłużej i ponownie się w tym zagłębie myślę, że będę mogła dać wsparcie osobie która będzie kiedyś zagubiona tak ja w tej chwili.
8. Opowiedz coś o sobie
Mam już praktycznie 18 lat, chodze do liceum oraz pracuje. W poprzednich latach miałam pasek, w tym roku jestem raczej przeciętna, jak dociągne do 4,0 to będzie cud. Na codzień jestem spokojna, ale moją piętą Achillesa są rywalizacje sportowe ( na przykład na wychowaniu fizycznym, gdy w coś gramy). Potrafie kogoś wyzwać itd., irytuje mnie brak jakiegokolwiek pomyślunku. Jestem osobą szczerą (niekiedy aż do bólu). Nie umiem trzymać języwaka za zębami, więc nie potrafie się często powstrzymać przed powiedzeniem czegoś czego nie chce powiedzieć. Najpierw mówię potem myślę. Dlatego też słusze czasem że jestem wredna lub podobrze rzeczy.Z wyjątkiem mojego chłopaka nie mam z nikim jakiś bliższych relacji. Uwielbiam spędzać czas na czytaniu książek, oglądaniu seriali itd.. Chciałabym również wspomnieć że jestem dyslektyczką, więc przepraszam za błędy oraz nie spójność w moich wypowiedziach.

#2 2022-05-13 21:31:00

Wiktoria
Gość
AndroidChrome 100.0.4896.127

Odp: Rekrutacja

1. 15
2 naj wyższa 55
Naj niższa 43
Obecna 48
Wzrost 160
3. 40
4. Jem od 300 do 1500 kcal dziennie
5 wszystkim spełnieniem marzeń i przyjaciółka
6. Jestem aktywna na tumblr
7. Pragnę się razem motywować i dawać rady
8.nie mam pojęcia co powiedzieć

#3 2022-05-14 08:07:45

skinnywelt
Gość
AndroidChrome 92.0.4515.166

Odp: Rekrutacja

Wiktoria musisz założyć własny wątek. Ale wydaje mi się, że jesteś za młoda. W Twoim wieku jedzenie 300kcal?... No nie wiem...

#4 2022-05-14 08:09:09

stella
Gość
MacintoshSafari 604.1

Odp: Rekrutacja

Hej Wiktoria otwórz proszę swój osobny post na rekrutacje i napisz coś więcej wtedy porozmawiamy [dblpt])

A ja zapytam: myślałaś może co mogło być przyczyną objadania się? I jak byś chciała to zmienić? [dblpt])

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
nostroleka - optimatrans - instictrpg - pylon - nwssdada