bones loves
AKTYWNE FORUM PRO-ANA 2024. REKRUTACJA TRWA

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2022-05-05 16:31:38

skinnywelt
Gość
WindowsChrome 100.0.4896.127

skinnywelt

1. Ile masz lat?
22
2. Twoja najwyższa, najniższa i obecna waga oraz wzrost.
Najwyższa - 60kg
Najniższa - 43kg
Obecna - 53kg
Wzrost - 164cm
3. Twój cel (wagowy).
Waga 49-50kg mnie w pełni usatysfakcjonuje.
4. Jak wygląda Twoje odchudzanie i jak długo trwa? Podaj swój przedział kaloryczny.
W wieku 15 lat pierwszy raz trafiłam w internecie na Pro Anę. W sumie trwa to do dzisiaj. Ale! Bardzo dużo się w mojej głowie zmieniło. Będąc w gimnazjum stosowałam głodówki (wprawdzie nie takie typowe 0kcal, ale po 300-500kcal), katowałam się ćwiczeniami, krótko mówiąc - byłam dla siebie bardzo ostra. Schudłam do 43kg (najniższa waga). Wtedy też zaczęły się napady. Waga zaczęła rosnąć. Przez ostatnie lata zmieniała się bardzo wiele razy. Ale moje podejście do Any również się zmieniło. I to jest najistotniejsze - obecnie odchudzam się z głową, jem w granicach 1100-1400kcal, kilka razy w tygodniu uprawiam sport, piję wystarczającą ilość wody. Na pewno nie wliczam kalorii za gumę do żucia czy plasterek pomidora, bo to przesada. Chudnę wprawdzie wolniej, ale to nic nie szkodzi. Nie chcę się wyniszczyć tak jak zrobiłam to kiedyś. Wiem, że poniżej 49-50kg nie zejdę. Ważąc 43kg zrobiłam dużą krzywdę nie tylko samej sobie, ale też moim bliskim. Ważąc 49-50kg nie będę wyglądać niezdrowo (plus dla mojej rodziny), a będę czuć się komfortowo i lepiej w swoim ciele (plus dla mnie). Więc każdy będzie zadowolony.
5. Czym dla Ciebie jest "Pro-Ana"?
Dążeniem do perfekcji, ale nie tylko w wyglądzie zewnętrznym, chodzi również o pracę, życie codzienne, relacje z bliskimi.
6. Czy byłeś/aś kiedykolwiek na forum o takiej tematyce? Jeśli tak, to dlaczego już do niego nie należysz?
Nie.
7. Jakie masz oczekiwania wobec forum i co chcesz w nie wnieść?
Oczekuję osób aktywnych i pomocnych. Ja sama to oferuję. Czytałam wpisy innych dziewczyn i cieszę się, że trafiłam na forum, które nie jest aż tak obsesyjnie i niezdrowo nastawione na odchudzanie. Ale jeśli pojawi się tu jakaś osoba, która będzie przesadzać z odchudzaniem, będzie stosować bardzo restrykcyjne diety - to postaram się tej osobie doradzić/napisać, że nie ma nic złego w zjedzeniu o kilka kalorii więcej i że nie należy się aż tak bardzo obsesyjnie koncentrować na wadze. Bo mniej nie zawsze znaczy więcej.
8. Opowiedz coś o sobie
Mam 22 lata. Jestem typowym ambiwertykiem. Oznacza to, że raz wolę przebywać wśród ludzi, spędzać czas na mieście, gadać, plotkować. A raz wolę spędzić czas sama w czterech ścianach słuchając ulubionej muzyki czy czytając książkę. Pracuję. Ale poza pracą mam czas dla siebie, który staram się wykorzystywać jak najlepiej: selfcare, przygotowywanie zdrowych posiłków, spotkania ze znajomymi z czasów liceum, sport. Na co dzień jestem spokojną osobą. Jestem też wrażliwa, zazwyczaj dostrzegam w wielu rzeczach więcej, niż pozostali. To tyle o mnie.

#2 2022-05-07 14:24:29

skinnywelt
Gość
WindowsChrome 101.0.4951.54

Odp: skinnywelt

[dblpt])

#3 2022-05-07 20:01:28

skinnywelt
Gość
AndroidChrome 92.0.4515.166

Odp: skinnywelt

Hej, nie było. Nie chodziłam nigdy na terapię ani nic podobnego, stąd też nie mam zdiagnozowanego ED?

Wiadomość dodana po 13 min 01 s:
Znak zapytania mi się niechcący wkradł [dblpt])

#4 2022-05-07 21:41:21

skinnywelt
Gość
AndroidChrome 92.0.4515.166

Odp: skinnywelt

Napisałam w poście - w wieku 15 lat trafiłam na blogi o pro anie, tak się o niej dowiedziałam

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
weliferpg - mta-ournewlife - latinotelenowel - historyjki-i-opowiadania - smswobodna