bones loves
AKTYWNE FORUM PRO-ANA 2024. REKRUTACJA TRWA

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2022-05-02 21:33:32

Natase
Gość
AndroidChrome 100.0.4896.127

Natase

1. Ile masz lat?
O zgrozo, 24

2. Twoja najwyższa, najniższa i obecna waga oraz wzrost.
Najwyższa  to 90kg w pierwszej ciąży,
Najniższa 52kg
Obecnie 58kg

3.Twoj cel
Okrąglutkie 50kg brzmi świetnie

4. Jak wygląda Twoje odchudzanie i jak długo trwa? Podaj swój przedział kaloryczny.
Zaczęło się 12lat temu, ale nie trwa to 12 lat ciągiem. Były momenty gdy nie miałam na to zasobów. Ogólnie najlepiej się czuje w okolicach 800kcal. Wtedy jestem w stanie komponować naprawdę fajne posiłki a nawet pozwolić sobie  na jakieś lody czy odrobinę wina. Jestem veganka jak to istotne.

5. Czym dla Ciebie jest "Pro-Ana"?
Pro Ana to coś znacznie więcej niż sposób żywienia. To dążenie do perfekcji w różnych dziedzinach życia. Dla mnie to bycie perfekcyjna wersja siebie, mama, przyszła żona i artystka [dblpt])

6. Czy byłeś/aś kiedykolwiek na forum o takiej tematyce? Jeśli tak, to dlaczego już do niego nie należysz?
Lata temu, szczerze mówiąc nie pamiętam dlaczego.

7. Jakie masz oczekiwania wobec forum i co chcesz w nie wnieść?
Siebie [dblpt]D
A tak serio to oczekuje aktywności i fajnych ludzi, którzy dadzą mi wsparcie mentalne w utrzymaniu tempa. A sama mogę być wirtualnym ramieniem do wyplakiwania się oraz wirtualnym butem, którym zasadzę kopniaka na rozpęd [dblpt]D

8. Opowiedz coś o sobie:

Mam dwie wapaniale córy, narzeczonego i jestem artystka. A dokładniej rysownikiem. Dodatkowo zgłębiam tematy inwestycji na giełdzie oraz w złoto. Szeroko pojęty rozwój osobisty również jest dla mnie bardzo ważny. A dodatkowo mieszkam na pięknej Islandii.

Ostatnio edytowany przez Natase (2022-05-02 21:40:53)

#2 2022-05-02 23:19:48

Natase
Gość
AndroidChrome 100.0.4896.127

Odp: Natase

Zaprosić?
Ona jest ze mną od lat. Nigdy nie jestem sama w moim szczęściu. Gdy Ana pojawiała się w moim życiu miałam jakoś 12 lat. Od lat chodzę do psychologów, psychiatrów, terapeutów by poukładać mój wewnętrzny sajgon jak i ten, który robię gdy pojawią się moja druga ,,kumpela,, dwubiegunówka. Pytania były tak skomponowane, że może zabrzmiało to jakbym stawiała wszystko co mam by się z Ana dopiero zapoznać. Mogłabym wręcz powiedzieć, że gdybym poznała Ane w tym momencie mojego życia to bym zamknęła drzwi, ale to bzdura. Wiele jej zawdzięczam i częściowo tez dzięki niej jestem tu gdzie jestem. Mój życiorys jest bardzo pokręcony i dlugoby opowiadać. To forum wydaje sie być inne od wszystkich. Sam regulamin pisze, że nie chodzi tu tylko o same kalorie (choć to bardzo istotna sprawa), ale też ich jakość. Autoagresja nie jest fajna (z czym walczę już kupę czasu).  I urzekło mnie to, że tutaj mniej nie znaczy lepiej. Ważne by umieć funkcjonować. Na innych forach z tego co widziałam te podejście jest zupełnie inne. Tempo mam spore, ale Ana nie jest moim wrogiem. Sama mówi o perfekcji. Lata zajelo mi zrozumienie jaka chce być w idealnej wersji mnie i do tego dąże właśnie z nią przy boku.

#3 2022-05-03 09:39:54

stella
Gość
MacintoshSafari 604.1

Odp: Natase

Wow, dla mnie wszystko brzmi super [dblpt]D Jestem za! Chętnie poznam jak najwiecej dorosłych osób, które z Aną łącza swoje życie. Plus jesteśmy teraz w podobnej wadze i dążymy do podobnego celu. Tylko zapomniałaś o podaniu wzrostu.

#4 2022-05-03 10:03:09

Natase
Gość
AndroidChrome 100.0.4896.127

Odp: Natase

Rzeczywiście. 
Matka natura pożałowała mi centymetra do 170cm [dblpt]D

#5 2022-05-07 13:26:44

Natase
Gość
AndroidChrome 100.0.4896.127

Odp: Natase

[dblpt]shy[dblpt]

#6 2022-05-07 19:16:33

Natase
Gość
AndroidChrome 100.0.4896.127

Odp: Natase

Na spokojnie  [dblpt]angel[dblpt]

Ostatnio edytowany przez Natase (2022-05-07 19:17:35)

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
mixgo - tpp - szturmgraplanszowa - scoobydoogang - rzeczpospolita-polska