bones loves
AKTYWNE FORUM PRO-ANA 2024. REKRUTACJA TRWA

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2022-03-31 16:00:22

iwanttobeskinny
Gość
WindowsChrome 99.0.4844.82

Rekrutacja

Hej mam na imię Ola i mam 16 lat, jestem tancerką i jeżdżę konno. Przez ostatni czas moja najniższa waga była równa 52,7kg , a obecna i najwyższa 60 kg. Moim celem jest 49kg przy wzroście 166 cm. Staram się odchudzać już od roku ale zawsze wracam do swojej wagi. Potrzebuję większej motywacji aby osiągnąć cel. Staram się jeść jak najmniej ok. 500kcal ale czasami mi się nie udaje i zjadam ponad 2500kcal. Chciałabym więc rozpocząć bardziej efektywny tryb życia w stylu pro-ana. Chciałabym aby Ana mówiła mi co jest dobre, a co złe i aby zniechęcała mnie do jedzenia. Kiedyś dołączyłam na takie forum, ale niestety nikt nie był na nim aktywny, więc ja również przestałam się udzielać. Moje jedyne oczekiwania wobec forum to aby ktokolwiek był czasem aktywny. Jeszcze nwm czy chcę coś tutaj wnieść ale jeśli tylko wpadnę na pomysł to coś opublikuję.<3

#2 2022-03-31 17:38:13

Ala
Gość
MacintoshSafari 604.1

Odp: Rekrutacja

Hej jestem Ala i mam 13 lat. Ze sportu to chodzę na siatkówkę i jeżdżę na rolkach. Przez ostatni czas moja waga była równa 51-53 kg. Staram się odchudzać od dłuższego czasu lecz za każdym razem tracę motywacje bo nie znam osoby która by mnie popierała w tym co chce osiągnąć. Narazie dążę do wagi 45 kg ale jak już się uda to na pewno będę chciała schudnąć jeszcze więcej. Chciałabym żeby osoby które się na tym znają podpowiadały mi co robić a czego unikać. Mam nadzieje ze mogę na was liczyć <33333333

#3 2022-03-31 18:51:45

stella
Gość
MacintoshChrome 99.0.4844.83

Odp: Rekrutacja

Ala, załóż oddzielny wątek na swoją rekrutację - na razie napisałaś komentarz w wątku Oli. Czytałaś pytania do Formularza Rekrutacyjnego? Na niektóre nie odpowiedziałaś. Jaka jest Twoja waga docelowa? Co Ci da jej osiągnięcie?

Ola zastanawiałaś się kiedyś skąd biorą się te dni po 2500 kcal? Może właśnie zródło leży w bardzo aktywnym trybie życia i przygładzaniu się do 500 kcal? Nie lepiej byłoby jeść codziennie np po 800-1000 kcal i nie mieć takich napadów? Ciekawi mnie jeszcze zdanie "Chciałabym aby Ana mówiła mi co jest dobre, a co złe i aby zniechęcała mnie do jedzenia." możesz to jakoś rozwinąć?

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
mixgo - damageots - szturmgraplanszowa - tpp - vw-klub-polska