bones loves
AKTYWNE FORUM PRO-ANA 2024. REKRUTACJA TRWA

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2022-03-19 22:48:33

Mare_48
Gość
WindowsChrome 99.0.4844.74

Rekrutacja

1. Ile masz lat?
Mam 19 lat , w tym roku kończę 20.
2. Twoja najwyższa, najniższa i obecna waga oraz wzrost.
Mam 175 cm wzrostu. Najwyższa waga 68 kg, najniższa 58, obecna 64.
3. Twój cel (wagowy).
Mój obecny cel to 55 kg.
4. Jak wygląda Twoje odchudzanie i jak długo trwa? Podaj swój przedział kaloryczny.
Moje odchudzanie trwa od wielu lat , nie pamiętam , kiedy się zaczęło. Miałam wiele wzlotów i upadków. W styczniu i lutym zajadałam stres przed sesją i przytyłam kilka kilogramów i bardzo długo nie mogłam przestać się objadać. Odchudzanie zaczęłam dopiero w tym tygodniu. Jem cztery posiłki dziennie i ograniczyłam słodycze do minimum. Boję się, że jeśli zrezygnuję z nich w 100% ,następnego dnia rzucę się na nie. Jem około 1800 kcal, robię co najmniej 10 000 kroków dziennie i treningi z aplikacji.
5. Czym dla Ciebie jest "Pro-Ana"?
Pro-Ana oznacza dla mnie drogę do doskonałości. Rozwijanie się na wielu płaszczyznach: zdobywanie wiedzy i nowych umiejętności, dążenie do idealnej figury i jak najlepszej sprawności fizycznej, doskonalenie ciała, duszy i umysłu.
6. Czy byłeś/aś kiedykolwiek na forum o takiej tematyce? Jeśli tak, to dlaczego już do niego nie należysz?
Nie, to mój pierwszy raz.
7. Jakie masz oczekiwania wobec forum i co chcesz w nie wnieść?
Potrzebuję motywacji i wsparcia. Kiedy widzę, że moi przyjaciele walczą i osiągają zamierzone cele, jest mi o wiele łatwiej się nie poddawać. To samo chciałabym dawać innym.
8. Opowiedz coś o sobie [dblpt])
Studiuję farmację. Bardzo lubię się uczyć. Nie tylko biologii i chemii, ale też języków obcych, obecnie trzech. Marzę o wakacjach w Hiszpanii. Kocham czytać książki, szczególnie fantastykę i kryminały. Od 8 lat jestem wegetarianką.

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
tpp - damageots - rzeczpospolita-polska - natureloverz - scoobydoogang