bones loves
AKTYWNE FORUM PRO-ANA 2024. REKRUTACJA TRWA

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2022-03-14 02:30:57

Anuś
Gość
WindowsChrome 98.0.4758.102

Rekrutacja

1. Ile masz lat?
21

2. Twoja najwyższa, najniższa i obecna waga oraz wzrost.
Najniższa waga 52
Najwyższa (obecna) 70
Wzrost 168 cm

3. Twój cel (wagowy).
Na ten moment chciałabym zobaczyć 59/58 kilo na wadze,potem można zejść niżej [dblpt])

4. Jak wygląda Twoje odchudzanie i jak długo trwa? Podaj swój przedział kaloryczny.
Zaczynałam od wagi 97..Chorowałam na padaczkę ,leki oraz napady stale zwiększały głód,a co za tym idzie wagę.
W 2018 roku wzięłam się ostro za siebie,na początku delikatne odchudzanie,zdrowe żywienie,jednak nie dawało to oczekiwanych efektów,schodziłam coraz niżej,aż weszłam w stan całkowitych głodówek.W 3 miesiace zeszło ze mnie 30 kilogramów,byłam mocno zaparta..Schudłam finalnie do 58 kilogramów.Jednak moj organizm nie wytrzymał długotrwałych głodówek,samoistnie zaczęłam zwracać nawet wodę mineralną,lezałam przez to w szpitalu (schudłam przez wymioty finalnie do 52 kg ale byłam wrakiem człowieka).Jednak głodówki były do tego tylko dodatkiem,wszystko spowodowane było problemami z układem nerowym (przez jakiś czas nie mogłam chodzić),doszłam do zdrowia po dłuższym czasie,waga wzrosła do stanu obecnego,czyli 70 kilogramów.Nie planuje nigdy więcej żadnych głodówek 0 kalorii,chce jeść zdrowo,posiadać kontrolę i być najlepszą wersją siebie.Przedział to około 1000 kcal max 1500.Pracuje nad eliminacją mojej miłości,czyli czekolady oraz wszelakich słodyczy,maczków.

5. Czym dla Ciebie jest "Pro-Ana"?
Ana to przedewszystkim kontrola,chciałabym by pojawiła się w moim zyciu.Przez dłuższy czas mimo starań,bardzo dużo rzeczy ma dla mnie negatywne zakończenie,czuję się jak debilka,która nic nie osiągneła.Chce powoli stać się niezależna,w miarę ogarnieta,perfekcyjna.Myślę że Ana pomoże mi to zrealizować

6. Czy byłeś/aś kiedykolwiek na forum o takiej tematyce? Jeśli tak, to dlaczego już do niego nie należysz?
Tak,byłam na grupie na fb,oraz udzielałam się na pingerze.Nie należe do żadnej społeczności z powodu odejścia z tej społeczności

7. Jakie masz oczekiwania wobec forum i co chcesz w nie wnieść?
Chce,zyskać na nowo motywację i wiarę w to,że poprzez cieżką pracę mogę osiągnąć nie tylko wagę,ale i satysfakcjonujące życie.Wniosę wrażliwość,jestem bardzo gadatliwa,miła,dam wsparcie innym osobom.Mogę doradzić i przestrzeć ludzi,którzy za bardzo przesadzają i nie dostarczają organizmowi przez dłuższy czas 0 kalorii.
8. Opowiedz coś o sobie [dblpt])
Mam 21 lat,obecnie jestem ekstrawertykiem,wszędzie wyjdę,uwielbiam spontaniczne podejmowanie decyzji (w czerwcu zeszłego roku pojechałam w ciemno do pracy za granicą sama,nie żałuję 3 piekne miesiace w Amsterdamie),próbowania nowych rzeczy,wyjazdów,kocham ludzi [dblpt]) Jednocześnie jestem stosunkowo naiwna,czego nienawidzę w sobie.Uwielbiam tematyką kryminalną,paranormalną,poza tym moim małym wariactwem jest pielegnacja włosów [dblpt]D.Pracowałam przez dłuższy czas na produkcji,potrafiłam chodzić po 5 dni pod rząd na noce 12 godzinne.Przez to po ponad roku ( z 3 miesieczną przerwą na pracę za granicą),zaproponowano mi pomoc w biurze,w tamtejszej drukarni.Starałam się jak mogłam,ale babka nie przedłużyła mi umowy z powodu błędów (dlatego przez ostatni czas wpadłam w dołek,czuje się po prostu jak idiotka,która nie umie ogarnąć łatwych spraw).Od tego momentu pracowałam na chwilę na produkcji wiązek elektrycznych jednak to totalnie nie dla mnie.Praca,brak prawa jazdy wiąże się z jednym i tym samem nieogarnieciem zyciowym,czasami nie umiem logicznie myśleć i to mnie gubi... Na ten Marzę o tym aby ogarnąć prawko,pracę oraz edukacje,chciałabym iść w końcu na studia.Myśle że ana,kontrola nad wszystkim poczucie perfekcji,znacznie mi w tym pomoże i ostatecznie wyelimuje moje wady..

#2 2022-03-14 09:21:14

stella
Gość
MacintoshChrome 97.0.4692.99

Odp: Rekrutacja

Cześć! Podziwiam Cie za samodzielny wyjazd za granicę - ja jestem maniakiem kontroli i pewnie w życiu bym się nie zdecydowała na tak spontaniczny krok. Pamiętaj, że z każdej porażki można wyciągnąć wartościową lekcję i nie zakładaj od razu, że jesteś debilką. Wiem, że pewnie pomyślisz "łatwo tak napisać" bo sama kiedyś miałam taki tok rozumowania ale jak tylko zaczęłam nad tym pracować to żałowałam, że zrobiłam to tak późno. Wydajesz się być bardzo ciekawą osobą i mam nadzieję, że niedługo poznamy się lepiej na forum.  [dblpt]heart[dblpt]

#3 2022-03-14 14:08:19

Anuś
Gość
WindowsChrome 98.0.4758.102

Odp: Rekrutacja

Dziękuję,za czujność,pisanie po nocach ma swoje minusy [dblpt]P
Przez problemy ze zdrowiem,odeszłam ze społeczności pro ana,o to chodziło.

#4 2022-03-15 19:28:55

Anuś
Gość
WindowsChrome 98.0.4758.102

Odp: Rekrutacja

Malutkie pytanko,mam nadzieje,że pomożecie.
Z tego co zrozumiałam,(a mogę się mylić) zostałam przyjęta na okres próbny ?
Gdzie znaleźć dzienniczek ? [dblpt])

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
mynewworld - polskiserwer - 105asteri - polandstoriesmta - qubiland