bones loves
AKTYWNE FORUM PRO-ANA 2024. REKRUTACJA TRWA

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2022-02-23 18:55:21

Dorota
Gość
WindowsChrome 98.0.4758.102

Dorota rekrutacja

1. Ile masz lat?
36
2. Twoja najwyższa, najniższa i obecna waga oraz wzrost.
wzrost - 176 cm
waga najniższa - 68 kg
waga obecna - 115 kg
3. Twój cel (wagowy).
75 kg
4. Jak wygląda Twoje odchudzanie i jak długo trwa? Podaj swój przedział kaloryczny.
Obecnie jestem na cateringu 1800kcal. Podjadam wafle ryżowe, sok pomidorowy. Wciąż jestem głodna. Praca zdalna, choroba, śmieciowe jedzenie spowodowały, że kilogramy weszły same nie wiadomo kiedy. 
5. Czym dla Ciebie jest "Pro-Ana"?
Szansą. Obecnie jest źle. Ja się czuje ze sobą źle. Wieszam swoje zdjęcie na lodówce, kiedy chodziłam po górach i ważyłam około 70kg. Czułam się wtedy fantastycznie. Mam ogromną motywację, jestem zdeterminowana a mimo to wciąż mi nie wychodzi. Pro-Ana jest szansą, jest możliwością, jest perspektywą.
6. Czy byłeś/aś kiedykolwiek na forum o takiej tematyce? Jeśli tak, to dlaczego już do niego nie należysz?
Nie.
7. Jakie masz oczekiwania wobec forum i co chcesz w nie wnieść?
Bardzo potrzebuję codziennego wsparcia. Chętnie też takie wsparcie mogę zaoferować. Wiem, że wymiana doświadczeń, to krok w przód i progres.
8. Opowiedz coś o sobie [dblpt])
Mam 36 lat. Jestem spełnioną mamą, żoną i mam ułożone życie zawodowe. Niestety choroba przewlekła rzuciła cień na to wszystko. Przytyłam bardzo szybko i bardzo dużo. Muszę zrzucić wagę z przyczyn zdrowotnych - fizycznych i psychicznych. Obecna waga mnie dobija, niszczy i ściąga w dół.

#2 2022-02-24 08:00:05

Gabiś
Gość
AndroidChrome 98.0.4758.101

Odp: Dorota rekrutacja

@Dorota
Niestety co by nie mówić o wyglądzie, żeby się nie przejmować i nic nie znaczy to i tak trzeba się codziennie zmagać że nie wyglądamy tak jakbyśmy chcieli. Ciężko poczuć że żyjesz jak chcesz jak nie wyglądasz jak chcesz.
Co do zdalnych to ta bliskość lodówki i szafek z jedzeniem jest straszna. W biurze łatwo się przytulić do cukiereczków itd. ale nie w takiej skali jak do jedzenia na zdalnym [dblpt](
Jak się czujesz na cateringu? Myślisz że gdyby był inaczej skomponowany to byś nie podjadała? Próbowałaś już innych czy to pierwszy?

#3 2022-02-24 09:24:56

Dorota
Gość
WindowsChrome 98.0.4758.102

Odp: Dorota rekrutacja

@Gabiś

Próbowałam już wielu cateringów w ciągu ostatnich kilku lat. Wcześniej bardziej z wygody, bo kilogramy w stosunku do bardzo aktywnego trybu życia wyglądały na mnie bardzo dobrze (mięśnie też ważyły swoje). Zdecydowanie najlepiej podchodzi mi taki catering, gdzie sama eliminuję to, czego nie lubię. Są dni kiedy dużo łatwiej mi zwalczyć nawet nie tyle głód, co po prostu ochotę na coś czego nie powinnam jeść. To takie dni, kiedy grafik jest wypchany po korek i nie mam czasu na jedzenie, po prostu. Wtedy niestety zdarza się, że wieczorem mam skumulowaną ochotę na wszystko. Myślę więc, że nie sam catering jest problemem, a moja uległość względem takich zachciankowych napadów i może brak zrozumienia kogoś z boku i wsparcia jak się pojawiają. Głośno myślę [dblpt])

#4 2022-03-04 01:36:40

PerfectlyImperfect
Administrator
Dołączył: 2020-11-07
Liczba postów: 291
Waga docelowa: 55 kg
Dieta: low ig
Wzrost: 175 cm
WindowsFirefox 97.0

Odp: Dorota rekrutacja

Hej, próbowałaś kiedyś terapii u psychologa/psychodietetyka? Bo z kompulsami ciężko sobie samemu poradzić, skądś się wzięły te problemy i same ogarnianie jedzenia może nie dać rady, dopóki człowiek nie ogarnie skąd ten mechanizm.
Jaki masz plan jedzeniowy na najbliższy czas? Zostaje catering? Może na jakiś czas warto by było zwiększyć kalorykę?

Offline

#5 2022-03-05 01:41:45

Minion
Gość
WindowsChrome 99.0.4844.51

Odp: Dorota rekrutacja

PerfectlyImperfect napisał/a:

Hej, próbowałaś kiedyś terapii u psychologa/psychodietetyka? Bo z kompulsami ciężko sobie samemu poradzić, skądś się wzięły te problemy i same ogarnianie jedzenia może nie dać rady, dopóki człowiek nie ogarnie skąd ten mechanizm.
Jaki masz plan jedzeniowy na najbliższy czas? Zostaje catering? Może na jakiś czas warto by było zwiększyć kalorykę?

Podbijam.

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
scoobydoogang - natureloverz - damageots - rzeczpospolita-polska - instictrpg