bones loves
AKTYWNE FORUM PRO-ANA 2024. REKRUTACJA TRWA

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2022-02-19 14:59:30

Clovela
Gość
WindowsOpera 83.0.4254.46

Clovela

1. Ile masz lat?
20

2. Twoja najwyższa, najniższa i obecna waga oraz wzrost.
Waga najwyższa: 61kg
Waga najniższa: 50kg
Obecna: 57kg
Wzrost: 172

3. Twój cel (wagowy).
54kg

4. Jak wygląda Twoje odchudzanie i jak długo trwa? Podaj swój przedział kaloryczny.
Moje "odchudzanie" trwa już od 14 roku życia. Wygląda to różnie, czasami jem "normalnie", potem znów zaczynam liczyć kalorie, ćwiczyć, płakać do lustra. Zrezygnowałam z fastfoodów, słodyczy. Niestety wciąż występują sporadyczne dni kiedy zjem coś śmieciowego, typu chipsy. Chciałabym w końcu ustatkować swój mindset na pro-anowy. Robię to nie tylko dla ciała, ale też dla komfortu psychicznego i cery. Ogromnie chciałabym zacząć jeść zdrowiej, czerpać z jedzenia witaminy, jednocześnie zamykając się w choćby tysiącu kaloriach. Choć w kwestii dziennej kaloryczności nie jestem ekspertem i wolałabym poradzić się bardziej rozeznanych osób. Nie interesują mnie głodówki.

5. Czym dla Ciebie jest "Pro-Ana"?
Chyba jeszcze tego nie rozgryzłam, ale wiem czym chciałabym, żeby dla mnie była. Pro-Ana byłaby dla mnie kontrolowanym trybem życia, za który będę z siebie dumna. To sukces.

6. Czy byłeś/aś kiedykolwiek na forum o takiej tematyce? Jeśli tak, to dlaczego już do niego nie należysz?
Nigdy nie byłam.

7. Jakie masz oczekiwania wobec forum i co chcesz w nie wnieść?
Na forum chciałabym przedewszystkim znaleźć dobre porady żywieniowe. Posiłki, które pomogą mi utrzymać kontrolę przy jednoczesnym nasyceniu. Kwestia ćwiczeniowa jest u mnie taka, że jestem zwyczajnie dość leniwą osobą. Potrzebuję się zmotywować, żeby robić to regularnie - a nie jak dotychczas, czyli 2 tygodnie intensywnych ćwiczeń po których zupełnie tracę chęci.

8. Opowiedz coś o sobie [dblpt])
Jestem studentką na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne. Pasjonuję się szerokopojętą kryminalistyką i kryminologią. Lubię spędzać czas przy relaksacyjnych czynnościach, czasem poukładam jakieś puzzle, czy zrobię krzyżówki. Jestem freakiem na punkcie pielęgnacji twarzy, co wywodzi się z moich wieloletnich problemów z cerą.
Liczę na pomoc i zaznajomienie mnie z całą społecznością, włącznie z jej wartościami. [dblpt])

#2 2022-02-20 11:42:12

skinnyme
Gość
AndroidChrome 98.0.4758.101

Odp: Clovela

Dla mnie super:))

#3 2022-02-20 21:09:58

Gabiś
Gość
AndroidChrome 98.0.4758.101

Odp: Clovela

@Clovela
Skąd pomysł na dołączenie do forum? Nie byłaś wcześniej na żadnym, stąd pytanie [sred])

#4 2022-02-20 23:02:24

Clovela
Gość
AndroidOpera 67.1.3508.63168

Odp: Clovela

@Gabiś

Postanowiłam dołączyć do forum żeby móc monitorować swoje postępy, oraz uświadomić sobie, że nie jestem z tym sama. [dblpt]) Chciałabym należeć do takiej społeczności, na forum posty są (chyba) codziennie - to mnie zmotywuje do działania jak i zainspiruje. Ciekawi mnie, jak relacja z aną wygląda u innych.
W skrócie chciałabym zacząć należeć do tej społeczności. [dblpt])

#5 2022-02-22 12:03:00

Gabiś
Gość
AndroidChrome 98.0.4758.101

Odp: Clovela

@Clovela
Tak, staramy się codziennie wrzucać info. Absolutnie rozumiem chęć nie czucia się samemu w tych tematach [sred]) zawsze jest trochę lżej jak z o czymś podzielisz się na forum. Można też spytać się o poradę albo samemu podzielić się wiedzą [dblpt])

#6 2022-03-04 01:31:11

PerfectlyImperfect
Administrator
Dołączył: 2020-11-07
Liczba postów: 291
Waga docelowa: 55 kg
Dieta: low ig
Wzrost: 175 cm
WindowsFirefox 97.0

Odp: Clovela

Hej hej, piszesz, że często są dni, kiedy jesz normalnie i chciałabyś jeść zdrowiej. Dlaczego by przy tym nie pozostać i spróbować normalnej kaloryki?
Uuu, chętnie przyjmę jakieś polecenia książkowe/podcastowe jeśli chodzi o kryminologię i kryminalistykę  [dblpt]D

Offline

#7 2022-03-05 01:29:27

Minion
Gość
WindowsChrome 99.0.4844.51

Odp: Clovela

Hej. Tak naprawdę zamykanie się w 1000 kcal nie jest zdrowe nawet, kiedy jesz wtedy same wartościowe posiłki. To poniżej Twojego podstawowego zapotrzebowania kalorycznego, czyli poniżej minimum potrzebnego do prawidłowego funkcjonowania organizmu (serca, poziomu elektrolitów itp.).
Masz fajne założenia, poszukujesz porad żywieniowych, wartościowych posiłków, które Cię nasycą - zastanawiam się, czy nie pasowałoby Ci bardziej takie forum jak np. vitalia. Rozważałaś to może?

Wiadomość dodana po 33 s:

PerfectlyImperfect napisał/a:

Hej hej, piszesz, że często są dni, kiedy jesz normalnie i chciałabyś jeść zdrowiej. Dlaczego by przy tym nie pozostać i spróbować normalnej kaloryki?

O, no właśnie.

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
tpp - sp108 - mixgo - vw-klub-polska - rzeczpospolita-polska