bones loves
AKTYWNE FORUM PRO-ANA 2024. REKRUTACJA TRWA

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2022-02-03 20:40:23

Anorexybby
Gość
WindowsChrome 97.0.4692.99

anorexybaby

1. Ile masz lat?
- 21
2. Twoja najwyższa, najniższa i obecna waga oraz wzrost.
- Najwyższa waga to 50, najniższa 39. Obecna waga 45,5 przy wzroście 158.
3. Twój cel (wagowy).
40kg
4. Jak wygląda Twoje odchudzanie i jak długo trwa? Podaj swój przedział kaloryczny.
Swoje pierwsze podchody do odchudzania zaczęłam jeszcze jako dziecko, miałam wtedy może z 10-11 lat. Najbardziej przełomowym czasem był wiek 13 lat, kiedy pierwszy raz porządnie wzięłam się za odchudzanie. Wtedy też pierwszy raz poznałam się z pro aną. Moja relacja z jedzeniem bywa chwiejna, zdarzało mi się popłynąć z prądem jedzenia wszystkiego, przez co nabierałam ponownie kilka kilogramów. Wiem jednak, że najlepiej czuję się, kiedy jestem lekka i czuję swoje wystające kości. Tym razem chcę to zatrzymać na długo. Chcę, żeby ten rok był dla mnie przełomowy. Chcę stać się najbardziej pewną siebie, najseksowniejszą i najbardziej perfekcyjną wersją siebie.
Mój przedział kaloryczny aktualnie waha się pomiędzy 1000-600 kcal dziennie.
5. Czym dla Ciebie jest "Pro-Ana"?
Perfekcją. Kontrolą. Bezpieczeństwem.
6. Czy byłeś/aś kiedykolwiek na forum o takiej tematyce? Jeśli tak, to dlaczego już do niego nie należysz?
Byłam na forum kilka dobrych lat temu, niestety nie pamiętam z tego czasu zbyt wiele.
7. Jakie masz oczekiwania wobec forum i co chcesz w nie wnieść?
Wsparcie i wzajemna motywacja to dla mnie podstawa, którą chciałabym uzyskać i również dzielić się nią. Odkrywanie nowych diet, tipów i wzajemna wymiana nimi z pewnością będą przydatne.
8. Opowiedz coś o sobie [dblpt])
Dążę do perfekcji od wielu lat. W pewnych kwestiach z roku na rok osiągam małe sukcesy i wiem, że jestem coraz bliżej. W swojej głowie mam wymarzoną wersję siebie i mam zamiar stać się nią jak najprędzej. Noszę w sobie wiele sentymentów, pro ana, rok 2014 (przełomowy dla mnie) jest jednym z nich.

#2 2022-02-04 23:08:14

Anorexybby
Gość
WindowsChrome 98.0.4758.81

Odp: anorexybaby

Witaj.
2014 to rok, w którym pierwszy raz postanowiłam porządnie wziąć się za siebie i zrobiłam to z nieziemską determinacją. Poznałam wtedy pro anę, weszłam w ten świat głębiej. Pamiętam te uczucie, kiedy całkiem odmieniona wróciłam do szkoły. Pełne niedowierzenia spojrzenia, mnóstwo komplementów i zazdrosne miny innych osób. Pożerające mnie oczy mężczyzn. Poznałam wtedy prawdziwe uczucie władzy i potęgi, jaką w sobie mam. Uzależniające. Budujące. Euforia, jedyna w swoim rodzaju. Wcześniej czułam się niespełniona, nieswoja i zakompleksiona. Czasem myślę, że wejście w to było zarówno dla mnie błogosławieństwem jak i klątwą. Moja ulubiona nostalgiczna mieszkanka. Życiowy przełom, który zmienił każdy aspekt mojego życia PO.
Jeśli chodzi o aktualną wagę - jeszcze kilka tygodni temu ważyłam 3kg więcej i zdecydowanie nie czułam się z sobą dobrze. Pomijając już koszmarne nawyki żywieniowe, które miałam. Na ten moment czuje się lepiej z tą wagą, ale to jeszcze nie to, czego chcę. Szczerze mówiąc i tak bardziej liczy się dla mnie efekt niżeli cyferka na wadze, ale jakoże wiem jak wyglądałam i czułam się przy 40kg to wyznaczyłam sobie takowy cel.
Kilka osób z mojego otoczenia już zauważyło zmiany, w tym moja mama, z którą jestem najbliżej. Przed nowym rokiem, kiedy jeszcze ważyłam więcej, uwagę na mój wygląd zwracał wyjątkowo mocno chłopak, z którym byłam wtedy blisko. Część osób z jego otoczenia robiła to samo. Byłam wtedy w kiepskim miejscu zarówno mentalnie, jak i fizycznie. Jeszcze przed nowym rokiem postanowiłam odciąć tą całą toksyczność od siebie i odizolowałam się od tego wszystkiego. Odizolowałam się od świata na pewien czas. Kiedy powróciłam wychodząc na imprezę urodzinową w tamtym tygodniu usłyszałam kilka przeuroczych określeń w swoim kierunku, jak "kruszyka", "chudzinka" czy "maleńka". Dwie dziewczyny nawet przytuliły mnie, kiedy wyszłam na dwór w samej sukience, mówiąc że tak drobna kobietka nie może marznąć. Zdałam sobie sprawę, że kiedy jest się szczuplejszym otoczenie wydaje się być znacznie słodsze.

#3 2022-02-05 13:21:48

Anorexybby
Gość
WindowsChrome 98.0.4758.81

Odp: anorexybaby

Nie zaprzeczam i nie potwierdzam. Na tą chwilę jestem pewna tylko tego, że chcę się skupić na swoich celach i osiągnąć to, do czego dążę.

#4 2022-02-06 14:42:40

Anorexy
Gość
WindowsChrome 98.0.4758.81

Odp: anorexybaby

Jasne. Zrobione!

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
mixgo - sp108 - tpp - vw-klub-polska - natureloverz