bones loves
AKTYWNE FORUM PRO-ANA 2024. REKRUTACJA TRWA

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2022-01-27 22:37:43

Kartagina
Gość
MacintoshSafari 604.1

Rekrutacja- Kartagina

1. Ile masz lat?
18, w tym roku kończę 19
2. Twoja najwyższa, najniższa i obecna waga oraz wzrost.
Mój wzrost: 166. Najwyższa waga to 74 kg, najniższa 54. Obecnie wazę między 56 a 57 kg.
3. Twój cel (wagowy).
49 to mój aktualny cel.
4. Jak wygląda Twoje odchudzanie i jak długo trwa? Podaj swój przedział kaloryczny.
Moje odchudzanie trwa tak naprawdę od dziecka. Od podstawówki lubiłam jesc, szczególnie słodycze. Jedzeniem zajadalam nude. Pragnęłam być jak moje koleżanki i tak naprawdę już wtedy zaczęła sie moja historia z aną. Zaczęłam czytać blogi, wkraczać w ten świat, ale największy ,,rozkwit” przezylam w liceum. Mój przedział kaloryczny waha się… Czasem potrafię wytrwać na 1000 kalorii, ale potrafią tez przyjść napady, podczas, których tracę kontrole [dblpt]( pragnę jesc około 1300 kcal dziennie na początek.
5. Czym dla Ciebie jest "Pro-Ana"?
Pro-Ana to dla mnie dążenie to samokształcenia, najlepszej wersji samej siebie. To nie tylko idealna sylwetka, ale również nienaganny styl życia.
6. Czy byłeś/aś kiedykolwiek na forum o takiej tematyce? Jeśli tak, to dlaczego już do niego nie należysz?
Nie należałam wcześniej, to mój pierwszy raz.
7. Jakie masz oczekiwania wobec forum i co chcesz w nie wnieść?
Pragnę poznać osoby takie jak ja, które mnie rozumieją. Nikt wokół mnie nie jest w stanie tego pojac. Jedyna osoba, która wiedziała o moich problemach był mój chłopak, ale ten jeszcze bardziej przyczynił aie do moich zaburzeń odżywiania. Chciałabym dostać wsparcia, moc się komus wygadać, opowiedzieć o trudnościach jakie napotykam na moejj drodze do wymarzonej sylwetki. Z mojej strony również mozna liczyć na moc wsparcia :-)
8. Opowiedz coś o sobie [dblpt])
To pytanie sprawia, ze czuje się jak na pierdzej lekcji w nowej szkole, kiedy nauczyciel kaze ci opowiedzieć coś o sobie, a ty zupełnie nie wiesz co powiedziec :-) Pochodzę z małego miasta, ale nie mogę docxekac się wyjazdu stad. Pragnę rozłożyć skrzydła. Interesuje mnie wszysyko co mnie otacza, w przyszłości pragnę zostać psychoterapeutka. Uwielbiam poszerzać swoje horyzonty i poszerzać światopogląd. Rozmowy z ludzmi to coś co uwielbiam.
Ściskam Was [dblpt][star]

#2 2022-01-27 23:07:41

ANnA
Gość
WindowsChrome 97.0.4692.99

Odp: Rekrutacja- Kartagina

Cześć, miło Cię poznać. Wydajesz się świadomą, racjonalną osóbką. Takich tu potrzebujemy. Ale powiedz jeszcze, w kwestii tego ,,nienagannego stylu życia"- co konkretnie masz na myśl? W jakich aspektach życia oprócz diety starasz się być lepsza, bardziej perfekcyjna?

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
rzeczpospolita-polska - sp108 - natureloverz - damageots - mixgo