bones loves
AKTYWNE FORUM PRO-ANA 2024. REKRUTACJA TRWA

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2022-01-18 03:07:19

Nadia_17
Gość
AndroidChrome 96.0.4664.104

Rekrutacja - Nadinka

Hej ?
Cieszę się że mogę dołączyć do waszej społeczności !
Nie przedłużając zaczynamy rekrutacje !
1. Ile masz lat?
W tym roku skończę 21 lat.
2. Twoja najwyższa, najniższa i obecna waga oraz wzrost.
Mam 175 cm wzrostu i waże 70 kg. Jest to moja największa waga od czasu dorosłości. Moja waga zazwyczaj utrzymywała się w przedziale 60 kg.
3. Twój cel (wagowy).
Na ten moment celuje w 55 kg.
4. Jak wygląda Twoje odchudzanie i jak długo trwa? Podaj swój przedział kaloryczny.
Dietę dopiero zaczynam i była bym wdzięczna za polecenie jakiejś dobrej na początek powyżej 1000 kcal ❤
5. Czym dla Ciebie jest "Pro-Ana"?
Jeszcze to dla mnie nadzieja na idealną sylwetkę ale także na wyrobienie w sobie paru nawyków takich jak np. przykładanie się do czegoś na 100% Chcę się doskonalić w paru dziedzinach.
6. Czy byłeś/aś kiedykolwiek na forum o takiej tematyce? Jeśli tak, to dlaczego już do niego nie należysz?
Nie byłam jeszcze.
7. Jakie masz oczekiwania wobec forum i co chcesz w nie wnieść?
Oczekuje po prostu wsparcia i pomocy w drodze do celu. To samo oczywiście oddam osobą z tego forum.
8. Opowiedz coś o sobie .
Mam na imię Nadia i mieszkam w dużym mieście. Aktualnie szukam pracy która nie będzie dla mnie tylko przykrym obowiązkiem tak jak niestety poprzednia.
Chciałabym nauczyć się w tym roku chociaż podstawy (A1-A2) języka niemieckiego ponieważ wiążę swoją przyszłość z wyjazdem za granice. Celuję w Berlin gdzie obecnie mieszka miłość mojego życia. Niestety ze względu na odległość i wiele innych czynników widujemy się raz na miesiąc, półtorej.
Trenowałam pole dance ale w tym roku zabrakło mi samozaparcia i chciałabym zacząć od nowa i nie zawalić tym razem.
Chciałabym też zacząć znów chodzić na spacery i jeździć na rolkach bo zawsze sprawiało mi to radość.
Jeśli jest coś co jeszcze was we mnie ciekawi czekam na pytanka !

#2 2022-01-18 13:26:09

ANnA
Gość
AndroidChrome 97.0.4692.87

Odp: Rekrutacja - Nadinka

Ambitne cele, miło Cię poznać!  [dblpt]heart[dblpt] Poczekamy jeszcze na opinię innych, ale moim zdaniem tutaj pasujesz. Wydajesz się racjonalną osobą, ale w razie czego muszę jeszcze dodac- nie tolerujemy tutaj głodówek. To często ślepa uliczka do napadów. Jedzenie w okolicach 1000 kcal to najlepsza decyzją, chudniemy jednocześnie dając organizmowi miminalną ilość witamin. [sred])

#3 2022-01-18 14:51:07

Nadia_17
Gość
AndroidChrome 96.0.4664.104

Odp: Rekrutacja - Nadinka

Hej ! Mi również miło poznać i cieszę się twoją opinią. Co do głodówek nie pozwoliła bym sobie na coś takiego bo to potencjalnie za duże ryzyko + jestem za wysoka żeby schodzić poniżej 1000 kcal. To po prostu zbędne i mało efektywne. Ale dziękuję za troskę i radę !

#4 2022-01-19 00:42:20

Nadia_17
Gość
AndroidChrome 96.0.4664.104

Odp: Rekrutacja - Nadinka

Odchudzałam się już z jadłospisami od trenerów, jednak jest to drogi interes i ogranicza moje myślenie do jedzenia i diety przez co nie myślę o niczym innym. Myślę że proana pomoże mi doskonalić nie tylko swoje ciało ale i umysł. Pozwoli skupić się na tylko na diecie ale i na ćwiczeniach. Szczęścia z drogi do realizacji moich celów pobocznych. Pomoże wyrobić nawyk systematyczności, przełamie lenistwo. Może uda mi się w końcu zrobić szpagat i nauczyć się niemieckiego. Regularnie chodzić na zajęcia z tańca. Mam sporo motywacji i tym razem chcę dać z siebie wszystko, cieszyć się tym i widzieć efekty.

#5 2022-01-19 01:08:47

Nadia_17
Gość
AndroidChrome 96.0.4664.104

Odp: Rekrutacja - Nadinka

Jedzenie i treningi nie stanowią dla mnie pierwszego miejsca. Będąc na dietach od trenerów nieustannie jadłam z gotowych przepisów myśląc tylko o nich i uzależniając od nich swoje samopoczucie, czułam się z tym sama. Chciałabym mieć oparcie w kimś kto myśli i czuje jak ja. Całe dzieciństwo byłam szczupła i nigdy nie zwracałam uwagi na to co jem do momentu gdy mój metabolizm zwolnił. Nie odnajduję się w ciele w którym jestem. Patrzę na stare zdjęcia i chce mi się płakać. 18 urodziny miałam nie tak dawno temu a różnica jest ogromna. Nie chcę jednak popadać w samotną paranoję na diecie która mi nie odpowiada. Nie chce też się głodzić. Chcę po prostu cieszyć się drogą do celu mając coś ,, swojego ". Miejsce gdzie ludzie będą mogli mnie wspierać i gdzie ja będę mogła wspierać innych. Wiem że krzywo widzę obraz swojej sylwetki ale nie chce odpuszczać

#6 2022-01-19 01:34:07

Nadia_17
Gość
AndroidChrome 96.0.4664.104

Odp: Rekrutacja - Nadinka

Raczej nie. Staram się zachowywać jasność myślenia i przewidywać konsekwencje moich działań. Dlatego chcę w tym uczestniczyć na waszych zasadach i nie dać się ponosić.

#7 2022-01-19 08:20:48

skinnywitch
Gość
MacintoshSafari 604.1

Odp: Rekrutacja - Nadinka

Ooo moja imienniczka!
Wydaje mi sie, ze bardzo tu pasujesz!

#8 2022-01-19 13:44:10

Nadia_17
Gość
AndroidChrome 96.0.4664.104

Odp: Rekrutacja - Nadinka

skinnywitch napisał/a:

Ooo moja imienniczka!
Wydaje mi sie, ze bardzo tu pasujesz!

Niestety nie jest to moje prawdziwe imię ale używam go już ładne parę lat. Zazdroszczę ci ! I dziękuje za ciepłe powitanie

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
mixgo - scoobydoogang - szturmgraplanszowa - vw-klub-polska - sp108