bones loves
AKTYWNE FORUM PRO-ANA 2024. REKRUTACJA TRWA

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2021-12-10 16:17:03

kwiatynaciele
Gość
WindowsChrome 96.0.4664.93

Formularz rekrutacyjny

Cześć!
1. Ile masz lat?
Mam 19 lat.

2. Twoja najwyższa, najniższa i obecna waga oraz wzrost.
Moją najwyższą wagą było 74 kg, najniższą 51, obecna jest to 65 kg.

3. Twój cel (wagowy).
55kg

4. Jak wygląda Twoje odchudzanie i jak długo trwa? Podaj swój przedział kaloryczny.
Obecnie nie nazwałabym tego odchudzaniem, więc czasu trwania niestety nie podam. Mój przedział kaloryczny wacha się pomiędzy ok 600kcal, a nawet 2000 kcal.

5. Czym dla Ciebie jest "Pro-Ana"?
Pro-Ana jest dla mnie pomocą w samokontroli i odnalezieniu równowagi.

6. Czy byłeś/aś kiedykolwiek na forum o takiej tematyce? Jeśli tak, to dlaczego już do niego nie należysz?
Byłam na takim forum, a dokładniej to właśnie na bonesloves, jednak przez problemy w nauce i przygotowaniami do matury kompletnie zatraciłam się w nauce i nie mogłam skupić się na niczym innym, tym bardziej na diecie.

7. Jakie masz oczekiwania wobec forum i co chcesz w nie wnieść?
Moje oczekiwanie się nie zmieniły, chciałabym tu znaleźć pomoc i wsparcie, to samo chciałabym wnieść do grupy [dblpt])

8. Opowiedz coś o sobie
Hejka, nazywam się Oliwia. Jak już wspominałam, byłam na forum jakoś rok temu, ale miałam gorszy czas i nie umiałam się wtedy ogarnąć na tyle by wrócić. Obecnie studiuje, a jak wiadomo, życie studenta jest ciężkie i męczące, dlatego chciałam znaleźć strefę w której będę mogła pomału doprowadzić swoje życie do perfekcji. Po 2 miesiącach "nowego" życia stwierdziłam, że to w jaki sposób się odżywiam jest niedopuszczalny, dlatego uznałam, że warto spróbować jeszcze raz wejść w kręgi pro-any.
To teraz coś o mnie [dblpt]) Jestem dość kreatywna i lubię próbować nowych rzeczy, ostatnio padło na świeczki, lepienie z gliny, malowanie, trochę próbowałam fotografii (amatorsko oczywiście ahah). Lubię roślinki i mój pokój ciągle zamieszkują nowi doniczkowi przyjaciele. Uwielbiam słuchać muzyki i śpiewać (oczywiście sama dla siebie, pod prysznicem gdy nikt mnie nie słyszy), oglądać seriale oraz filmy [dblpt])

#2 2021-12-19 21:30:46

kwiatynaciele
Gość
WindowsChrome 96.0.4664.93

Odp: Formularz rekrutacyjny

Cześć, czekam dalej na odpowiedź [dblpt]))

#3 2021-12-20 13:18:42

ANnA
Gość
WindowsChrome 96.0.4664.110

Odp: Formularz rekrutacyjny

Ja Cię doskonale rozumiem, może nie miałam tak z maturą, ale nauką na olimpiadę. To był dietetycznie miesiąc wyjęty z życia, jadłam co popadnie, bo liczenie kcal powiększało stres i wywierało większą presję. Jesteś już po maturze prawda? Jesteś na jakichś studiach? Ja się trochę boję, że miesiąc przed sesją będzie wyglądał podobnie. Jedzenie intuicyjne, tycie, zakuwanie, znów stres itd, nie od dziś się w końcu mówi, że sesje to kolejne matury, tylko w większej częstotliwości. W sumie w ogole na forum możesz być nie tylko po to by się odchudzać, ja jak się bardziej skupiam na nauce to wstawiam swoj progres pod względem nauki i nie publikuję bilansów, ostatnio właściwie rzadko kiedy. To dążenie do perfekcji, nie tylko związanego z wagą.

#4 2021-12-21 01:02:18

kwiatynaciele
Gość
WindowsChrome 96.0.4664.93

Odp: Formularz rekrutacyjny

Jestem na studiach i właśnie długo zastanawiałam się jak będzie wyglądała sesja pod względem diety. Obawiam się napadów przez stres i brak czasu na jakąkolwiek zbilansowaną dietę. Wiem, że perfekcji nie osiągnę wagą, ale to jest taki jeden z moich głównych punktów, by być coraz bliżej tej "lepszej" wersji mnie.

#5 2021-12-22 17:28:29

kwiatynaciele
Gość
WindowsChrome 96.0.4664.110

Odp: Formularz rekrutacyjny

Jasne, bardzo dziekuje!

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
damageots - rzeczpospolita-polska - tpp - mixgo - natureloverz