bones loves
AKTYWNE FORUM PRO-ANA 2024. REKRUTACJA TRWA

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2021-12-09 10:04:34

Mariposa
Gość
WindowsChrome 96.0.4664.93

Mariposa formularz rekrutacyjny

1. Ile masz lat?
Jeszcze 28 [sred])

2. Twoja najwyższa, najniższa i obecna waga oraz wzrost.
57>40>48
155 cm

3. Twój cel (wagowy).
Na ten moment 40kg.

4. Jak wygląda Twoje odchudzanie i jak długo trwa? Podaj swój przedział kaloryczny.
Moje odchudzanie i uważanie na to co jem trwa już od 1 liceum, wiec spory kawałek czasu [sred]) Generalnie jest to epizodyczne objadanie się i restrykcyjne odchudzanie. Mam okresy kiedy jem w miare normalnie, a mam okresy kiedy potrafie  abslutnie nic nie jeść. Im duzej trwa okres niejedzenia tym później ciężej mi znowu zacząć to robić. Jakiś dziwny, paradoksalny strach przez, nie wiem, straceniem tego co już osiągnęłam nic nie jedząc??  Nie mam pojęcia, teraz mam znowu okres kiedy przestaje jeść. Pogarsza się moje samopoczucie przez to i coraz cięzej mi funkcjonować samej kiedy nikomu nie mogę o tym powiedzieć.

5. Czym dla Ciebie jest "Pro-Ana"?
Cięzkie pytanie. Byłam kiedyś na forum i ta też było takie. Ona się po prostu kiedyś pojawiła i tak juz została. Jest może czymś w rodzaju wspomagacza , który mi pomaga utrzymac się w rydzach kiedy mam gorszy okres. Nie jest absolutnie żadnym guru czy czymś w tym rodzaju. Cięzko mi zdefiniować coś co jest już jakąś cześcią mnie i w jakiś sposób się z mną spoiło. O ile o co piszę ma sens to tak właśnie to wygląda [sred])

6. Czy byłeś/aś kiedykolwiek na forum o takiej tematyce? Jeśli tak, to dlaczego już do niego nie należysz?
Byłam na tym ostatnim forum, ale niestety zostało wyłączone z nieznanej mi przyczyny.

7. Jakie masz oczekiwania wobec forum i co chcesz w nie wnieść?
Oczekuję tego co sama chce dać : wsparcia. Po prostu bycia tutaj żeby w cięzkich chwilach miec sie komu wygadać i zapytać o rade. Jako, ze wszyscy jestesmy resytrykcyjne  w kwestii odchudzania to mam nadzieję, ze poczuję tutaj swobode w mówieniu nawet tych o  innych, niezrozumiałych dla 'normalnychludzi'  rzeczy [sred])

8. Opowiedz coś o sobie
Mieszkam w UK. Pracuję jakoś koordynator agencji pracy. Mam córkę 3 letnią, która jest dla mnie wszystkim. Nie wiem czy kiedykolwiek wrócę do Polski. Na ten moment staram sie odbudować moje życie żeby jakkolwiek funkcjonować. Mam nadzieję, że w koncu mi sie cokolwiek ułozy [sred])

#2 2021-12-10 07:51:39

Mariposa
Gość
WindowsChrome 96.0.4664.93

Odp: Mariposa formularz rekrutacyjny

Przepraszam, chodziło mi o ostatnie forum na którym byłam [sred]) Padło niestety i jest wyłączone

#3 2021-12-14 23:29:52

ANnA
Gość
AndroidChrome 96.0.4664.92

Odp: Mariposa formularz rekrutacyjny

Chodzi o nazwę, pytamy ze względu na własne doświadczenia. kiedys tez nam forum padlo

#4 2021-12-15 13:08:30

Mariposa
Gość
WindowsChrome 96.0.4664.93

Odp: Mariposa formularz rekrutacyjny

SkinAndBones się nazywało:)

#5 2021-12-15 23:26:36

Mariposa
Gość
AndroidChrome 81.0.4044.138

Odp: Mariposa formularz rekrutacyjny

Wiesz co nie jestem pewna,  ale chyba nie. Po angielsku się zdarzały podpisy, ale nie po rosyjsku ?

#6 2021-12-21 19:54:48

Mariposa
Gość
AndroidChrome 81.0.4044.138

Odp: Mariposa formularz rekrutacyjny

Bedzie mi bardzo miło jeżeli bede mogła do was dołączyć  i nie na chwile a na stałe.
Sama jestem zaburzona i zdaje sobie z tego sprawę dlatego wiem , że tutaj wy akurat możecie mnie zrozumieć i moje chore myślenie.

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
tpp - vw-klub-polska - rzeczpospolita-polska - natureloverz - instictrpg