bones loves
AKTYWNE FORUM PRO-ANA 2024. REKRUTACJA TRWA

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2021-05-09 07:14:45

Anastazja
Gość
AndroidChrome 87.0.4280.141

Anastazja

1. Ile masz lat?
20

2. Twoja najwyższa, najniższa i obecna waga oraz wzrost.
Najwyższa około 83kg
najniższa 59kg
obecna 63kg
wzrost 154cm

3. Twój cel (wagowy).
sama do końca nie wiem, póki co chcę schudnąć do 48kg.

4. Jak wygląda Twoje odchudzanie i jak długo trwa? Podaj swój przedział kaloryczny.
Odchudzam się odkąd pamiętam, liczmy anę od jakoś drugiej klasy klasy gimnazjum. Obecnie skończyłam szkołęi przez przygotowania do Matury nie miałam czasu myśleć o niczym innym jak o nauce

. Czym dla Ciebie jest "Pro-Ana"?
Kontrolą, której nie wolno tracić. Mamy jeść ale mało i regularnie, głodówki to nie mój świat.

6. Czy byłeś/aś kiedykolwiek na forum o takiej tematyce? Jeśli tak, to dlaczego już do niego nie należysz?
Tak byłam, na początku przestałam się tam udzielać z powodu depresji, myśli i planów samobójczych, obecnie poprzednie forum umarło.

7. Jakie masz oczekiwania wobec forum i co chcesz w nie wnieść?
Potrzebuję wsparcia i to bardzo. Kiedy nie będzie mi się chciało, tutaj chcę znaleźć motywację.
Chcę wnieść wsparcie i chcę aby każdy motylek wiedział, że jeśli bardzo chce może osiągnąć co chce.

8. Opowiedz coś o sobie
Na prawdę mam na imię Daria ale nie lubię swojego imienia. Prawie rok temu postawiono mi diagnozę, depresja.  Gdy się dowiedziałam, usmiechnelam się. Zawsze myślałam że moje płacze, myśli samobójcze i inne jazdy to tylko moje "poj*b*ństwo* a tu okazalo sie ,że mozna to nazwać  a tym lepiej ze mozna to leczyć.
Dziś psychicznie stoję dużo lepiej i obecnie nie chodzę do psychologa.
W najgorszym momencie depresji zostawil mnie chłopak, był bardzo toksyczny i w zasadzie to on wpędził mnie w najgorsze stany depresyjne krzyczac że jestem obrzydliwa I niesamowicie głupia.
To kompletnie nie zgrywalo się z moim obrazem który miałam dotychczas w głowie. Mam średnią 5.40, trzeci rok z rzędu i nigdy nie mialam problemu z flirtem, myslalam ze podobam sie mężczyznom. Toksyczny chłopak sprowadzil mnie na ziemie. Nienawidze mojego ciała do dziś i muszę je zmienić.

Wiem że można tu zauważyć podobieństwa z rekrutacji Skinki i Caroline bo to znowu ja tylko pod nowym imieniem. Przepraszam że ostatnio uciekłam. Lekko się spłoszyłam i stąd takie zachowanie. Mam nadzieję że mnie tu przyjmiecie bo kończąc szkole kompletnie nie mam znajomych i nie wiem co ze sobą zrobić poza szukaniem pracy.

#2 2021-05-10 16:13:04

Zuzanna
Gość
MacintoshSafari 605.1.15

Odp: Anastazja

Niestety limit został wyczerpany, przykro mi. Życzę ci powodzenia i dużo zdrowia  [dblpt]heart[dblpt]

#3 2021-05-10 22:05:34

Anastazja
Gość
AndroidChrome 87.0.4280.141

Odp: Anastazja

Przykre.... to było ostatnie miejsce, w którym spodziewałabym się odrzucenia.... Zajebiscie mnie to zabolało...

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
blablabla - opsurvival - konstruktorzy - e-rpg - xender