bones loves
AKTYWNE FORUM PRO-ANA 2024. REKRUTACJA TRWA

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2020-11-27 23:25:37

Wyliniałykot
Gość
AndroidChrome 86.0.4240.198

Wyliniałykot- Martyna

1. Ile masz lat?
1.odp.
Witam, mam 20 lat.


2. Twój wzrost.
2.odp.
Mam 170cm wzrostu ale czasami gdy się mierzę wychodzi 172cm nie wiem od czego to zależy.

3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna.
3.odp.
Moja najniższa waga to 34kg, najwyższa 61kg, obecna 54kg.

4. Twój cel.
4.odp.
Na razie moim pierwszym celem jest 50kg i nie chce też zejść niżej niż 40kg.

5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie, a jak wygląda teraz?
5.odp.a
Do tej pory były to głodówki i napady obżarstwa...teraz jest przyzwoicie. Chcę schudnąć w miarę zdrowo by nie popaść w ekstremalny głód. Na nowo przyzwyczajam swój organizm do mniejszych ale regularnych posiłków i uczę się cierpliwości.

Jak długo się odchudzasz? Podaj swój zwyczajowy przedział kaloryczny.
5odp.b
"Odchudzam się z przerwami od 12 roku życia jeśli nie było to Odchudzanie to trzymanie wagi, do tego też posługiwałam się dietą.
Na dzień dzisiejszy jem od 1000 do 1200kcal dziennie.

6. Czym dla Ciebie jest "pro ana"?
6.odp.
Czymś na zasadzie gruby wsparcia, często osoby mnie nie rozumieją. Nauką osiągania celów i szlifowaniem silnej woli i postanowień.

7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś/chciałbyś na nie wnieść?
7.odp.
Oczekuję wsparcie, wysłuchania i sama oczywiście to oferuję c:

8. Czy już kiedyś byłaś/eś zarejestrowana na forum o podobnej lub takiej samej tematyce? Jeśli tak, co sprawiło, że już do niego nie należysz?
8.odp.
Tak byłam na forum pro-ana ale w tamtym czasie miałam problem z lekami, byłam od nich uzależniona. Nie były to leki odchudzające. Pojechałam na terapię i nie korzystałam z internetu przez 3 miesiące.Zostalam zdeaktywowanym użytkownikiem, pomimo to cieszę się bo wyszłam z mojego nałogu.. trochę mi głupio odrazy pisać o takich rzeczach ale chcę być szczera.

9. Opowiedz coś o sobie [dblpt])
9.odp.
No to część, mam na imię Martyna mam 20 lat.
Od niedawna mieszkam w Katowicach, to już moja 5 przeprowadzka pomimo tak młodego wieku.
Miałam okazję mieszkać już w Gdańsku,Poznaniu, Wrocławiu, Koszalinie teraz pora na Katowice [dblpt]p
Często ludzie pytają dlaczego tak się przeprowadzam ale szczerze?
Nie wiem, może szukam nadal swojego miejsca albo nie mam tego miejsca nigdzie...
Pracuję w sklepie spożywczym, wykładam towar. Jest to praca z moich koszmarów. Straciłam pracę jako barista,wiadomo z jakich powodów...
Mieszkam bez rodziców od 16roku życia, jakoś sobię radzę. Czasem lepiej czasami gorzej.
Kocham czytać, mój ulubiony pisarz to Witkacy i w wolnym czasie właśnie najchętniej czytam. Czułam też jakiegoś hobby które pozwoli mi być tez twórca a nie tylko biernym konsumentem czyjejś pracy. Zastanawiam się nad szyciem, aktualnie zbieram na maszynę.
To chyba tyle.

#2 2020-11-27 23:34:35

ANnA
Gość
WindowsChrome 87.0.4280.66

Odp: Wyliniałykot- Martyna

34 kg dla twojego wzrostu to naprawdę poważny stan. Miałaś jakieś diagnozy? Możesz opowiedzieć, jak to się stało, że z 34 zrobiło się 61? Korzystasz jeszcze z głodówek? Nie popieramy ich tutaj.

#3 2020-11-28 08:35:50

Minion
Gość
Windows 7Chrome 87.0.4280.66

Odp: Wyliniałykot- Martyna

Wyliniałykot napisał/a:

8. Czy już kiedyś byłaś/eś zarejestrowana na forum o podobnej lub takiej samej tematyce? Jeśli tak, co sprawiło, że już do niego nie należysz?
8.odp.
Tak byłam na forum pro-ana ale w tamtym czasie miałam problem z lekami, byłam od nich uzależniona. Nie były to leki odchudzające. Pojechałam na terapię i nie korzystałam z internetu przez 3 miesiące.Zostalam zdeaktywowanym użytkownikiem, pomimo to cieszę się bo wyszłam z mojego nałogu.. trochę mi głupio odrazy pisać o takich rzeczach ale chcę być szczera.

9. Opowiedz coś o sobie [dblpt])
Pracuję w sklepie spożywczym, wykładam towar. Jest to praca z moich koszmarów. Straciłam pracę jako barista,wiadomo z jakich powodów...

Hej [dblpt]) Wcale nie musi Ci być głupio, dzięki za otwartość i szczerość. W kwestii uzależnienia znajdziesz tu zrozumienie. Cieszę się bardzo, że z tego wyszłaś i mam nadzieję, że nigdy do tego nie wrócisz.
Szkoda, że tak męczysz się w tej pracy [dblpt][slash] To ważne, żeby czuć się jako tako dobrze w pracy, spędza się tam dużo czasu. Może spróbuj poszukać miejsca w innej branży?

#4 2020-11-28 08:53:10

Wyliniałykot
Gość
AndroidChrome 86.0.4240.198

Odp: Wyliniałykot- Martyna

Część postaram się odpowiedzieć w jednej odpowiedzi [dblpt]).

34kg ważyłam mając 15 lat, wtedy było najgorszej. Mój wzrost wtedy wynosił 165cm

Miałam zdiagnozowana anoreksję i byłam z tego powodu w szpitalu. Później jak to często była przerodziło się to w bulimię i wiem że głównie przez głodówki tak się działo dlatego już ich nie stosuję.

Co do 61kg to przytyłam tam podczas wychodzenia z uzależnienia. Jadłam dosłownie wszystko i w ogromnych ilościach zaczynając leczenie uzależnień ważyłam 46kg i w niecałe dwa miesiące przytyłam do 61kg... [dblpt](. To najwyższa waga w moim życiu.

A co do pracy wciąż szukam, zostawiam CV w wielu miejscach i byłam na dwóch rozmowach o pracę. Chyba za bardzo byłam zestresowana i nie dostałam odpowiedzi. Też nie mam się czym wyróżnić i główne mojego doświadczenie jest jako baristka i kelnerka więc teraz nie mam się gdzie wykazać [dblpt][slash]

#5 2020-11-28 09:12:13

Minion
Gość
Windows 7Chrome 87.0.4280.66

Odp: Wyliniałykot- Martyna

Wyliniałykot napisał/a:

Co do 61kg to przytyłam tam podczas wychodzenia z uzależnienia. Jadłam dosłownie wszystko i w ogromnych ilościach zaczynając leczenie uzależnień ważyłam 46kg i w niecałe dwa miesiące przytyłam do 61kg... [dblpt](. To najwyższa waga w moim życiu.

Ach, rozumiem. Mnie nadużywanie alkoholu kosztowało +10 kg, doszłam do nadwagi, więc kumam. Ale jak na Twój wzrost 61 kg to wcale nie był jakiś dramat.

#6 2020-11-28 09:31:35

Wyliniałykot
Gość
AndroidChrome 71.0.3578.141

Odp: Wyliniałykot- Martyna

Minion, Ja się czułam okropnie przez tą wagę.
Miałam ochotę wrócić do tego bo widziałam że wraz z abstynencją tyje. Ale dałam radę i jestem z tego powodu dumna. Czasem mam jakieś psotliwe myśli na temat używek i trochę mnie kusi ale wiem że to by była już dla mnie śmierć.

#7 2020-11-28 10:46:48

Wyliniałykot
Gość
AndroidChrome 71.0.3578.141

Odp: Wyliniałykot- Martyna

Nieslodka, Dziękuję bardzo już te słowa wiele dla mnie znaczą i podnoszą na duchu.

Ostatnio edytowany przez Wyliniałykot (2020-11-28 10:47:26)

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
sp108 - instictrpg - tpp - szturmgraplanszowa - natureloverz