bones loves
AKTYWNE FORUM PRO-ANA 2024. REKRUTACJA TRWA

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2020-11-11 20:56:30

Morganek
Gość
AndroidChrome 86.0.4240.185

Rekrutacja Morganka

1. Ile masz lat?
19
2. Twoja obecna, najnizsza i najwyzsza waga oraz wzrost.
Około 44 kilo, 43 i pół etc
Około 42 kg
Około 53 kg
160 cm
3. Czy juz kiedykolwiek sie odchudzalas/es i jak to przebiegalo?
Odchudzam się od kilku lat z małymi przerwami, początkowo było to po prostu odstawianie słodyczy, lekkie ćwiczenia, pomijanie kolacji czy śniadania, później ucinanie kalorii, diety 800-1200 kcal, kilka w okolicach 500-600, aktualnie jem około 1500 kalorii, nie liczę konkretnie, z ćwiczeń mam kilkukilometrowy masz codziennie prawie oraz około ośmiu godzin zapierdalania w monopolowym i noszenia skrzynek wódki i piwa
4. Czy wiesz co to jest Pro Ana (i jak ja rozumiesz)?
Pro ana to ruch osób, które dość drastycznymi sposobami, niezbyt zdrowymi, chcą schudnąć, kiedyś bardzo skrajny i zachaczajacy o zaburzenia, w nowej fali zaś nie promuje głodówek i katowania się ćwiczeniami a bardziej rozsądne podejście - chcemy być perfekcyjni, a mdlenie z wysiłku raczej takie nie jest, ważne jest zachowanie czystych myśli i zdrowej głowy [dblpt]) pro ana dla mnie przekłada się na inne rzeczy niż samo jedzenie - to po prostu chęć bycia lepszym w każdej dziedzinie życia
5. Co Ci sie podoba a co nie w Pro Ana?
Podoba mi się poczucie kontroli, samodoskonalenie się oraz fakt, że można jeść mniej, a nawet czasem trzeba, lubię stawiać sobie granice, ustalać plany, podoba mi się estetyka chudości i perfekcjonizmu. Nie podoba mi się gdy chcą w to wpadać osoby gloryfikujące anoreksje, bo między pro ana a zaburzeniami, mimo że cienka, to jednak granica jest. W nowej fali szczególnie podoba mi się to wsparcie, bo można zjeść 800 kcal, a można i 1500, jak kto chce tak sobie układa, jest to motywowanie ale i zrozumienie, pomoc i dobre rady, to ciepło
6. Czy byles/as juz kiedykolwiek na takim forum, i dlaczego juz nie?
Byłem na dwóch, oba się rozpadły.
7. Czy jestes w trakcie leczenia ED (zaburzen odzywiania) i czy chcesz to kontynuowac (leczenie)?
Nie jestem i nigdy nie byłem, jestem w trakcie leczenia stanów lękowych
8. Dlaczego chcesz zarejestrowac sie na forum?
Chcę mieć kontakt z osobami, które mnie rozumieją i będą mnie wspierać, to samo chcę dawać innym. Mało kto rozumie rozterki any tak dobrze jak inne motyle

Mam nadzieję że zostanę pozytywnie odebrany [dblpt]p

Hasło: motyl [sred])

Wiadomość dodana po 07 min 49 s:
Alem się rozpisał [dblpt]D miałem problemy z rejestracją bo mail z hasłem mi w spamie przyszedł, no ale w końcu jestem [dblpt]D

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
natureloverz - mixgo - damageots - scoobydoogang - szturmgraplanszowa