bones loves
AKTYWNE FORUM PRO-ANA 2024. REKRUTACJA TRWA

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2020-11-10 19:39:10

Katasza
Gość
MacintoshSafari 604.1

Rekrutacja Kataszy

JAK JA SIĘ CIESZĘ, ŻE NIE POZNIKAŁYŚCIE!!!!!!!! Ulga na maksa!

1. Ile masz lat?

30

2. Twoja najwyższa, najniższa i obecna waga oraz wzrost.

Najwyższa: koło 80, najniższa 48, obecnie przy rejestracji na poprzednim forum miałam 73- zważę się jutro rano. Wzrost: 170

3. Twój cel (wagowy).

47/48kg, chociaż już przy 55 uniosę się nad ziemią

4. Jak wygląda Twoje odchudzanie i jak długo trwa? Podaj swój przedział kaloryczny.

Im jestem starsza- tym coraz łatwiej przychodzą kilogramy. Dodatkowo cierpię na niedoczynność tarczycy. Kiedyś potrafiłam się katować nie jedząc przez kilka dni. Miałam w głowie max 700kcal, ale już nabiłyście mi głowę tysiącem:D

5. Czy wiesz, co to jest Pro-Ana i jak ją rozumiesz?

Jest czymś, co nawet jeśli się wypiera, zostaje z nami na zawsze. Mi pro ana towarzyszy już 11 lat. Z pauzami, czasem krótkimi, czasem długimi, ale zawsze wraca. Jest dla mnie czymś, co gdy znów wróci... daje mi siłę. Nagle wszystko staje się poukładane, a większe problemy osobiste przestają mieć znaczenie.

6. Czy byłeś/aś kiedykolwiek na forum o takiej tematyce? Jeśli tak, to dlaczego już do niego nie należysz?

Pierwsze forum, do którego należałam było 11 lat temu. Było dla mnie częścią mnie. To dzięki tamtemu forum uzyskałam największy spadek masy w swoim życiu. Niestety ktoś zgłosił forum (mimo, że nie było tam żadnych makabrycznych ani nawołujących do śmierci w imię perfekcji treści). Poczułam jak gdyby ktoś usunął mi grunt spod nóg, odciął rękę lub zabrał coś.... z czym się identyfikowałam całą sobą. Znalazłam na szybko inne forum, na którym jestem do dzisiaj, ale to już totalnie nie było to samo. Zresztą to forum jest już niemalże martwe i ja sama nie jestem na nim w ogóle aktywna.
Edit: byłam też na motylkowym świecie, dlaczego jestem tutaj- pewnie wiecie

7. Czy jesteś w trakcie leczenia zaburzeń odżywiania i czy chcesz kontynuować leczenie?
Moim zdiagnozowanym zaburzeniem odżywiania są kompulsy, nie jest to przedmiotem mojej psychoterapii, ale zajadanie emocji jest już mniejsze niż przed terapią

8. Jakie masz oczekiwania wobec forum i co chcesz w nie wnieść?

Od forum oczekuję wsparcia w dążeniu do swojej własnej wizji perfekcyjniści. Wnieść zdecydowanie chciałabym to, czego sama oczekuję.

9. Opowiedz coś o sobie

Jak już napisałam, mam 30 lat. Prowadzę własną firmę. Mogę to porównać do ED- jestem uzależniona od ciągłego dopracowywania, żeby było coraz lepiej. Moje życie, to ciągłe tycie i chudnięcie. Teraz, po 11 latach znów osiągnęłam wysoką wagę. To przez to, że zaczęło mi się walić życie i wpadłam w wir uzależnienia od jedzenia na tle nerwowym. Aktualnie poddaję się psychoterapii, która daje mi dobre wyniki na tym polu. Ale niestety kilogramy zostały i nie mogę znieść swojego odbicia w lustrze. Nienawidzę tego co widzę. Stale przeglądam swoje zdjęcia, na których przebija mi mostek i sterczą obojczyki. Wiecie co... koedy byłam chuda, wszystko było łatwiejsze. Zwłaszcza zmaganie się z problemami.

#2 2020-11-10 20:20:36

skinnywitch
Gość
WindowsChrome 86.0.4240.183

Odp: Rekrutacja Kataszy

Witamy na forum, poczekaj chwilę na swój pokój i dziennik  [dblpt])

#3 2020-11-10 21:55:37

Katasza
Gość
MacintoshSafari 604.1

Odp: Rekrutacja Kataszy

Dzięki <3

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
instictrpg - rzeczpospolita-polska - natureloverz - damageots - tpp